Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most nagy baj? (Kérdés túl...

Ez most nagy baj? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

A bnőimmel kimegyünk minden szerdán a játszótérre monstert inni, mert a CBA-ban kiadják nekünk. A jegyeink nagyon jók és nem csinálunk semmi hülyeséget, ráadásul erős (kis)gimibe

járunk :D Ez most nagy baj? xD Mert az átlagunk nem romlott, és tök jó izű.


11 évesek vagyunk.


Ja és hozzáteszem, h nem szexelünk,nem piálunk és nem bulizunk. Max annyi, h van köztünk két embernek nekem és a legjobb bnőmnek pasija, de ők is normálisak.


2011. febr. 14. 22:23
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésed feldobta a délutánom. Szívből köszönöm.
2011. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem baj hogy szétbassza a szívetek és az érrendszeretek, akkor nyugodtan :D


higgyétek el, ráér a koffein az egyetemen... ott már muszáj lesz :D

2011. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
77%

Pfuj. 12 évesen olyan büdös meg sárga lesz a fogatok,hogy az már gusztustalan.

Kimegyünk a játszótérre,istenem annyira jót nevettem a kérdéseden :)

Figyelj nem értem ,hogy a nyanvadt monsterhez,hogy jön a pia-szex meg a tanulmányi átlag az,hogy 13 évesnek néznek (?)

Mikor este 9-kor még fent vagyunk barátokkal a városba és látjuk,hogy sok kis 9-10-11 éves császkál monsterrel a kezébe és azt hiszik mennyire menők nem tudjuk,hogy sírjunk,hogy ilyen is van vagy,hogy röhögjük szärrá a fejünket,mert elég nevetségesen nézz ki.


Én 15 éves vagyok,de lassan hányingerem van az energiaitaltól,mert már a kisgyerekek is azt isszák.

És elmondom,hogy a burn nem másabb + a monster fél liter a burn meg azthiszem 250ml.. nem mindegy.

2 hét alatt megiszol 1 liter egy hónap alatt már 3 litert is ezzel gajra vágod a fogad meg a gyomrod is,de mindegy menő kisasszony :)

2011. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
96%

Biosz szakos vagyok, pont a múltkor volt erről szó:

Tudod, mi a baj a monsterrel? Az, hogy felemelkedik tőle nagyon a pulzusod, de a vérnyomásod alig. Ez azt jelenti, hogy a szívednek nagyon erősen kell dolgoznia. Ne feledd, csak egy szíved van és ezt nem szerencsés már 11 évesen tönkre tenni. Ezenkívül nagyon felpörget egy időre, de aztán 2x annyira fáradt leszel. Sőt a szervezeted még hozzá is szokhat. Ja és tudod mi az a tauri? Addig örülj, amíg nem. Jó, nem azt mondom, hogy nem lehet kipróbálni, mert én is ittam már. De nagyon nem egészséges. :)

15/L

2011. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
96%
Elmondom kicsilány hogy nem a jegyeid fognak tőle romlani, hanem pár hét múlva szívrohammal mész kórházba.
2011. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
93%
Uccsó vok: alkohol is van benne, és 4-5x erősebb mint egy kávé. (14 év alatt nem ajánlott a fogyasztása, rá is van írva, már ha tudsz olvasni..)
2011. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
6%

na figyelj a monster burn meg ezek nem ütnek ha jégerezni ülnétek össze meg elszívni egy ganját az már gáz lenne

azt iszol amit akarsz

ja és h 11 évesen azt mondják h 13 nak is elmész az még nem előrelépés:D

majd ha 18 évesen 20 nak néznek vagy ilyesmi :D

azt iszol amit akarsz sztem nem halsz bele

2011. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%

utolsó vok

de ha én 11 évesen ilyen szarokat ittam vna 1 a szüleim nem is engedték vna meg

2 nem is nagyon foglalkoztam ezzel...XD

2011. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
3%
most az a baj h eergia italt iszik? :O (nem olvastam el minden választ) én is csak 11-vok nem iszok energia italt csak néha a nővérem ad az övéböl de ha innék is semm ibajom nem lenne tőle és nemtom miköze ennek a jegyekhez és miért ne adnák ki? cak 1 nyomorul energia ital... és ha burn akk mi a baj vele??? lehet én vok a hülye de ne mértem miért olyan nagy baj hogy energia italt iszik...
2011. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
93%

ma 19:05

tanulj és aztán beszélj

2011. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!