Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most nagy baj? (Kérdés túl...

Ez most nagy baj? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

A bnőimmel kimegyünk minden szerdán a játszótérre monstert inni, mert a CBA-ban kiadják nekünk. A jegyeink nagyon jók és nem csinálunk semmi hülyeséget, ráadásul erős (kis)gimibe

járunk :D Ez most nagy baj? xD Mert az átlagunk nem romlott, és tök jó izű.


11 évesek vagyunk.


Ja és hozzáteszem, h nem szexelünk,nem piálunk és nem bulizunk. Max annyi, h van köztünk két embernek nekem és a legjobb bnőmnek pasija, de ők is normálisak.


2011. febr. 14. 22:23
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
94%

14:18

Te ne nagyon igyál több energiaitalt mert még olvasni is elfelejtesz



_________

kérdező

ez tényleg fontos volt megkérdezni..?

mindenki lesz*rja

2011. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
94%
19:05 - igen, te vagy hülye :):D
2011. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
93%
nem nagy baj hogy ha 18-19 évesen szívrohamban akartok meghalni.... ismertem egy srácot aki minden nap ivott energiaitalt, és 6 évre rá meghalt szívrohamban.. jó hogy a monster nem olyan erős mint egy más energiaital, de akkor is energia ital.. káros!!!! főleg 11 éves lányok szervezetére... minek kell nektek ilyet inni??? nem számít hogy nincs pasitok, nem buliztok, szerintem az energia ital fogyasztása még ennél is rosszabb... álljatok le vele, semmi értelme...
2011. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Ti ezt tényleg elhittétek?! Egy 35 éves felnőtt nő vagyok, csak érdekelt, mert láttam két fiatal csajt az utcán körülöttük néhány pasi és energia italoztak. Szóval érdekelt erről az itteniek véleménye. Úgy látom, hogy sokan elleneztétek a dolgot, aminek meglehetősen örülök (főleg, amikor 14 évesek írták)
2011. febr. 15. 22:18
 35/52 anonim ***** válasza:
92%
én elhittem.
2011. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 12:03 vagyok

idéznék, magamtól "...Először azt hittem, hogy a kérdés fake..."

-------------------

Ezek után azt is elbírom képzelni, hogy mivel elég trének nyilvánult a kérdésed ezért mondod,hogy 35 vagy.

De nem szeretnék ebbe belebonyolódni . :)

2011. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rájöhettem vona a cbaról

az enegiaitalt kortól függetlenül mindenhol kiadják mert ki kell nekik adni

2011. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
91%
11 évesen pasizás meg monster....okos dolog, csak vigyázz magadra,h 20 évesen ne legyél 1 kiélt kurv@
2011. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

miaz hogy : "mert a CBA-ban kiadják nekünk?"

Az energia italt hol nem adják ki már bocsánat? :D

de amúgy most látom hogy kamu kérdés. :D

amúgy szerintem 11 évesen nem azzal kéne menőzni, hogy juj "én Monstert iszok jájj de nágyvágyók" :D meg hogy jó az íze. nem ezért iszunk energiaitalt fijaim mert jó az íze :p

2011. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
most veszem észre,h nem vagy 11 éves :))
2011. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!