Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most nagy baj? (Kérdés túl...

Ez most nagy baj? (Kérdés túl rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

A bnőimmel kimegyünk minden szerdán a játszótérre monstert inni, mert a CBA-ban kiadják nekünk. A jegyeink nagyon jók és nem csinálunk semmi hülyeséget, ráadásul erős (kis)gimibe

járunk :D Ez most nagy baj? xD Mert az átlagunk nem romlott, és tök jó izű.


11 évesek vagyunk.


Ja és hozzáteszem, h nem szexelünk,nem piálunk és nem bulizunk. Max annyi, h van köztünk két embernek nekem és a legjobb bnőmnek pasija, de ők is normálisak.


2011. febr. 14. 22:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyien ellenzik :) Sajnos ma is láttam kis tizenéveseket a boltban energia italt venni. Az se érdekelte a kislányokat, hogy mindenki őket bámulja! :O
2011. febr. 16. 20:58
 42/52 anonim ***** válasza:
67%

Huhh gratulálok, hogy mindenkit lepontoztál...agyiszint!! -.- És hányadikos vagy nagylánykám?! 5? vagy netalántán már oriási hatodikos vagy?! Nagyon örülök, hogy kiadják nektek a CBAban, megsúgom ebben semmi különös nincs, nem azért adják ki, mert nagynak néznek, hanem mert nem szeszes ital, nem cigi, nem drog.... És mért mentek a játszótérre? Szegény kisgyerekek =/ Ja de visszatérve a témához: BAJ. Mert nem való gyerekeknek az energia ital...csak cukros lötty.ennyi. etőől nem lesztek nagyok -.- És 13na néztek ki? Hát besz@rok..de nagyok vagytok..-.- én is 13vagyok, mégse vedelek ilyeneket.Mondjuk jobb h monster nem pedig kannásbor nyugati emotali...mnert nálunk olyan is van.....szóval csináljatok ami jól esik, ha értelmesek vagytok, egy idő után rájöttök, hogy mi jó nektek és mi nem...és mit szólnak hozzá a szüleitek?

13/L

2011. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Istenem hogy bevettem =D Nagyon szép délutánt csináltál nekem, még most is felvidított hogy beteg vagyok =D Egyébként lehet, hogy 11vagy, csak rájöttél, hogy nagyon égő a kérdésed? Mind1 xĐ
2011. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

35 éves nő azért te is elég érett vagy... Szerintem totál felesleges volt kiírni ezt a kérdést, inkább figyelj a saját családodra, hogy ott ne történjen ilyesmi.

Bár nem tartom kizártnak hogy hamarosan beírod, hogy "Bevettétek?xD Én egy 13 éves fiú vagyok."

2011. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Lóf.... nem 35 éves, vagy ha az akkor.. olvassátok el még1x a kérdést, és nézzétek meg hogy szerintetek egy 35 éves írt volna ilyet?
2011. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
54%

Mert az átlagunk nem romlott, és tök jó izű.

Na nálam ez az ami miatt nem hiszem el... Na de mind1 mert már elmondtam a véleményem :P ÉS 35 ÉVESEN 1ÁLTALÁN HONNAN TUINÁ MI AZAZ xĐ ?!?!

2011. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hihető legyen írhatta olyan stílusban a kérdését,és igen ismerheti 35 évesen a Xd-t
2011. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Sztem ugyanúgy 11 éves. kis gimibe jár.. lehet logikája .. :D
2011. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:

Jajjajjajjh. Nem kellene a kor meg ezek miatt oltogatni a másikat. Kisgimibe jár, természetes h eltanulja a nagyoktól, próbál rájuk hasonlítani. Mindenki ilyen volt. Szal nem kéne szekálni, jó hogy megkérdezte. Szal az energiaitalra visszatérve sztem ilyen korban nem kellene energiait inni, főleg nem fél literes monstert. A hatását nem most és sztem nem a tanulmányi eredményeden érzed majd, de hosszabb távon elhízást okoz, meg asszem károsítja a szívet, de nem vagyok benne tutibiztos. Kiskoromban én sem törődtem az egészségemmel, de hidd el, sokkal fontosabb mint a tanulmányi eredmény. Google-be bepötyögöd hogy Az energiaital káros hatásai és olvasgatsz róla. Legjobb barátom régebben rendszeresen itta, aztán egy idő után szédült tőle, levert volt tőle, vérnoymásproblémákat okozott, hízott.


bocsi, nemvolt türelmem a hatásairól olvasni, ha érdekel utánanézel googlen.

2011. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
és ehhez suóltak annyian????
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!