Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Annyira szeretnék néha egyedül...

Annyira szeretnék néha egyedül lenni egy kicsit, miért nem értik meg?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és eddigi életemben soha, egy percet sem voltam egyedül. Miután megszülettem a szüleimmel voltam egy szobában, amikor megszületett a hugom rögtön egy szobába tettek minket, ráadásul egy picikébe, egy franciaágyon alszunk ketten és nincs is több hely a szobában másnak. Azóta megnőttünk de ő egyfolytában ott van. Éjszaka mellettem, reggel együtt bemegyünk a fürdőbe, együtt reggelizünk, kocsival bevisznek minket a suliba, egymás mellett van a termünk. Ott meg egész nap osztálytársakkal,aztán együtt hazamegyünk és mivel délután nem mehetünk sehova együtt bemegyünk a szobánka és estig ott vagyunk,aztán minden kezdődik előről. Együtt kell fürödnünk mert úgy takarékosabb, max a WCn lehetek 2 percig egyedül, de mivel csak egy van mindig sürget valaki kívülről. Egyszerűen megőrülök :SSSSSSS egyedül akarok lenni, de nem lehet és ebbe bele fogok bolondulni
2011. júl. 3. 11:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

Bár nekem külön szobám van,és általában anyuék dolgoznak,tesom meg csavarog igy -egyedül vagyok..

Nem annyira jó ,de megérelek. Ha családiba vagytok ,menny ki az udvarra ,vagy ha lakásba sétálj egy kicsit a környéken.

Biztos van olyan helység a házatokban ahol épp nem sürög senki (konyha,spájz?:D).. Vagy a hugod megkérni esetleg ,hogy foglalja el magát máshol??

Milenne ha elmennél egy barátnődhöz,vagy pár rokonhoz-értem én ezalatt unokatesók,mamapapa.

2011. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

hát Pest és kis panel :/ és nappaliban alszanak anyáék szóval nincs több szoba.

jah és nem mehetek el sétálni. sehova nem mehetek.

2011. júl. 3. 11:36
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Házunkban összesen három szoba van. A hálószobában együtt alszom anyummal és öcsémmel, persze nem egy ágyban. Nekünk is csak egy fürdőszobánk van, de nem fürdök együtt az öcsémmel. Szerintem ülj le a szüleiddel és beszéld meg velük, hogy mégha kevesebb vízben is, de külön fürödhessetek.Ha annyira zavar, hogy egy ágyban alszol a hugoddal (engem is zavarna) akkor vállald, hogy inkább alszol a földön egy matracon vagy egy összecsukható ágyon, én azt csinálnám. De te most gimis leszel, nem? Ha 15 éves vagy....akkor legalább az osztályotok nem lenne egymás mellett. És ha nem szeretnéd, hogy anyukádék vigyenek (a hugoddal) suliba, akkor vállald a tömegközlekedést, vagy ha közelebb laksz, a bicilizz. Azon kívül járj el egyedül helyekre pl könyvtárba vagy csak sétálgatni, szerintem hasznos. Mi nagyon zsúfoltan élünk, de igyekeztem megoldani. 15/L
2011. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok. Bocsi, nem láttam, hogy nem mehetsz sehova. Pedig 15 éves vagy! Szerintem a legjobb, ha elkezdesz velük komolyan beszélgetni, hogy tulajdonképpen felnőtt vagy (majdnem) és hogy nem tarthatnak örökké fogva. Megértelek, sajnállak :((
2011. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Még ha egy fürdőszobátok van, akkor is meg kéne érteni a szüleidnek, hogy legalább fürdésnél egyedül szeretnél lenni.
2011. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Ja! Egy 15 éves lány legalább külsőleg félig-meddig nő! Meg hogy nem enged el sehova! Én 9 évesen egyedül járkáltam a városban és itt vagyok, élek. Szerintem ezeket a válaszokat is mutasd meg a szüleidnek, meg persze beszéljétek meg.
2011. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

beszélni...persze

az én véleményem nem számít még nem vagyok 18 :)

nem fürödhetünk külön, mindketten lányok vagyunk ,nincs mit szégyellnünk egymás előtt szerintük, ez így takarékosabb.

nem tudok tömegközlekedéssel menni mert nem engednek.

2011. júl. 3. 12:33
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Ez vagy kamu kérdés,vagy a szüleid betegesek.
2011. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tudom, hogy betegesek ezért is írtam ,hátha nektek van jobb ötletetek mit csináljak velük.
2011. júl. 3. 13:17
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

Egyenlőre tűrj és bízva bízzál..:S mást nem tehetsz,ahogy én sem.

15/L

2011. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!