Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányom durva horrorfil...

13 éves lányom durva horrorfilmet nézett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem, nem engedtem meg neki, de hát barátaival volt. Azóta fél, és tele van a feje azokkal a képekkel, amiket látott, nem is tudom, hogyan mondjam. Aggódok. Mit tehtnék vele?
2011. márc. 22. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Semmit.
2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Oké az, hogy horrorfilmet nézett, de azóta ahogyan viselkedik. Ott van benne az a düh. Látni rajta.
2011. márc. 22. 19:05
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Így utólag??Semmit, max egy agymosás!!Nyugodtan mond meg neki hogy majd idővel elfelejti!!Addig se féljen mert az csak fim!!!!!!

Sajnos a barátokkal dvd-zés ezzel jár!Nem tehetünk ellene semmit!Csak kitartás, még csak most lesz kamasz, most jön a neheze!!

:)

2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
majd tanul belőle. vidd pszichológushoz ha úgy alakul
2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

Hat, ez most biztos nem sokat segit, en kb.5 eve (azt hiszem) neztem meg A Gyuru-t, es a mai napig f.sok ejjel! A ferjem kulfoldon van, holnap jon meg, este lefekves elott atvizsgalom a lakast, meg a dusfuggony moge is benezek! Meg a kisfiam agya ala. Es ehhez 33 eves vagyok!

Ugyhogy engem is erdekelne, hogyan lehet ezeket a remkepeket legyozni.

2011. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
szerintem 2 nap és túl lesz rajta :D
2011. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem adok jó választ de én úgy gondolom hogy elmesélhetnéd neki hogy egy ilyen filmet sokáig csinálnak hogy jó legyen. Sok munka volt rajta és azért olyan félelmetes hogy hatással legyen a nézóre.
2011. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Magyarázd el neki,hogy ez meg van szervezve. Nézd meg a filmet,keress benne bakikat,vagy neten nézz utána ,hogy xy film bakijai( majd ezeket mutasd be neki,bizonyítván ,hogy csak egy film). Énis láttam pár horrort,max. egy hétig éjjelenként fojt rólam a víz ,mint a fene, de mára nem izgat.

Ilyen nincs a valóságban ;)


13.l

2011. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy melyik filmet látta? Úgy talán tudok segíteni.
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Melyik film volt ? Engem film annyira nem ijesztett még ,de a Ragyogás (könyv) bizonyos részei , a mai napig éjszakánként eszembe jutnak , és olyankor nagyon picire húzom össze magam :D Szerintem elfelejti egy idő után, gondoljon másra, foglalja el magát valamivel. 15F
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!