Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányom durva horrorfil...

13 éves lányom durva horrorfilmet nézett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem, nem engedtem meg neki, de hát barátaival volt. Azóta fél, és tele van a feje azokkal a képekkel, amiket látott, nem is tudom, hogyan mondjam. Aggódok. Mit tehtnék vele?
2011. márc. 22. 19:01
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Hidd el, semmit :)

Tudja ő is jól (gondolom nem agybeteg...), hogy az nem a valóság, de mivel 13 éves, a fantáziája még mindig eléggé élénk lehet, az biztos, hogy megtanulta, hogy ne akarjon több olyan filmet nézni... én imádom a horrort speciel, pont ezért, mert félek tőle, a félelem adrenalint termel, és imádom :D

Sok sikert, hagyd rá.. :)


16/F

2011. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baja. 12éves kisfiú voltam amikor megnéztük unokatesómmal a kör című filmet.... hát mondanom se kell, hogy hetekig nem mertem kimenni éjjel hugyozni.


majd ha nagyobb lesz, nem fog tőle félni. legalább ez jó lecke neki, hogy nem véletlen van kinn a 18as karika.

2011. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Mi a film címe bocs az offért!!!
2011. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Keress egy werkfilmet róla, ha van. Azzal tökéletesen be lehet mutatni, hogy az egész ügyesen meg van rendezve, semmi sem valódi benne. :)
2011. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszi :) A film címét pontosan nem tudom, valami hannibál, vagy kannibál, nemtudom :) Egyébként én is fiatalkoromban láttam egy filmet, és kb. egy évig lefekvés előtt benéztem az ágy alá :D Aztán lassacskán leszoktam róla.
2011. márc. 23. 17:41
 16/30 anonim ***** válasza:
16%
13 évesen south parkot néztem amiben vannak káromkodások és mégis élek..
2011. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
OFF: nem a kannibál holocaust volt?(Ha az volt akkor szólok hogy az állatkínzásos részek TÉNYLEG valódiak (de persze ezt azért ne mond el a lányodnak ))
2011. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Hannibal? Mint Hannibal Lecter esetleg?

[link]

[link]


(Meg nyilván van a Bárányok hallgatnak, de ott ugye nincs Hannibal a címben.)

2011. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kannibál szikla?
2011. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
én is annyi vagyok és én is tökre kiborulok az ilyen filmektől.. kb. 2-3 ilyen filmet láttam. ez csak idő kérdése. 1-2 hét múlva tényleg elmúlik ..az idő tényleg mindent begyógyít.
2011. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!