Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a gyereketek homoszexuális? Vagy épp leszbikus? És ha biszex?

Figyelt kérdés
Csak szülők válaszát várom,és nem bunkó,unatkozó "kamaszokét."
2011. ápr. 29. 17:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
*mert nem változik semmi. Előző voltam.
2011. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

És miért nem tudja ezt sok ember megérteni?Vagy épp elfogadni?

És miért van az,hogy az emberek gyorsan ítélnek?Ismeretség nélkül.

2011. ápr. 29. 18:09
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

igaz, en nem szulo vagyok, csak egy 18 eves lany, de van egy haverom, aki valoszinuleg biszex... semmi bajom nincs vele, sooot, nagyon kedvelem, mert aranyos, vicces, megerto...

igaz, eloszor lesokkolt a hir, de csak azert, mert az elso sulis pletykakbol az keringett, hogy meleg... de a sokk oka az volt, hogy le kellett rola mondanom, mint pasirol, mert ha igaz, hogy meleg, akkor sosem lesz belem szerelmes...


Igen... nagyon szerettem, meg most is szeretem, es nem erdekel, ha biszex, vagy meleg... csak legyen boldog...

2011. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A szülei tudják?És ha igen,elfogadták?:)
2011. ápr. 29. 19:05
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Elfogadnám és ugyan úgy szeretném támogatnám mindenben. Mert akár milyen is a szexuális beállítottsága én vagyok az anyja. Egy gyereket felnevelni nem jog hanem áldás és ezen semmi nem változtat a világon.
2011. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szülő se ront el semmit. A legjobb barátnőm fia homoszexuális. Egy homoszexuális számára az a természetes, hogy a saját neméhez vonzódik. Ugyanúgy, ahogy én se gondolkodtam el azon, hogy a fiúkat vagy a lányokat szeressem e, hanem teljesen természetes volt, hogy fiúkat szeretem. Egy homoszexuális ugyanígy van ezzel. Nem kell hozzá szülői vagy környezeti befolyás.
2011. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Én se szülő vagyok, de a hozzászólásokat nézve eléggé elcsodálkoztam. Az én édesanyám lassan 5 hónapja tudta meg hogy leszbikus vagyok, 3 hónapig nem nagyon beszéltünk,a fejemhez vágta hogy nem szeret mert bennem nincs mit, ezenkívül olyan lelki traumákat okozott a puszta sértő szavaival, hogy pszichiáterhez járok. most kezd helyrejönni köztünk a dolog, de azóta egyetlen egy szót nem beszéltünk a beállítottságomról. szerinte csak nagyzolási mániám van, és feltűnési viszketegségem, az én véleményem szerint egy nő nem akkor lesz leszbikus, ha másik nővel testi kapcsolatot létesít, hanem akkor, hogy képes egy másik nőbe szerelmes lenni. amíg nem lettem szerelmes én sem hittem el hogy meleg vagyok, de aztán ráébredtem hogy mégis. Egy szónak is száz a vége, az emberek különbözőek, mindenki máshogy fogja fel, van aki magában keresi a hibát, van aki nem tudja elfogadni, és másra fogja, van aki pedig megérti, mert feltétel nélkül szereti a saját gyerekét. Sok sikert!

L/17

2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyerek..:) de én biszex vagyok.Elég korán szembesültem vele.
2011. máj. 3. 14:08
 19/24 anonim válasza:
96%
Szerintem mindenkinek ez a magánügye. Ha ő így boldog, hát legyen. Nekem az ő boldogsága a legfontosabb.
2011. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülő ezen kiakad, akkor azzal egyértelművé teszi hogy ő rontott el valamit... De ha nem szoros a kapcsolatotok akkor ne mondd el neki!
2011. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!