Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya más tervekkel. (? )

Anya más tervekkel. (? )

Figyelt kérdés

Mindenképpen zenész akarok lenni. Ezt ne azalatt értétek, hogy híres akarok lenni, csak imádok zenélni. Gitározok, zongorázok, énekelek. Anyukám nagy nehezen belenyugodott, hogy nekem ez az életem. Eddig szép és jó lenne a történet, ha anyukámnak nem lenne más terve. Én punk/rock-os vonalon játszok, anya viszont beíratott egy musical stúdióba, mert szerinte csak az zene, meg a komolyzene, és ha már muszáj gitároznom, mint valami trampli, a zongorán játszhatnék Mozartot:P Nem látja, milyen boldogság fog el, mikor egy nehéz gitárszóló után jön a selymes ének rész és utána megint vadulni...Leírhatatlan. Neki is elmagyaráztam már rengetegszer, de erősködik. A musical pedig engem annyira érint, hogy a húgom szobájában van egy High School Musical poszter. Amúgy apukám is rockzenész (volt), dobol, nagypapáim, nagybátyám, unokatestvéreim pedig mind népzenészek. Mit tanácsoltok?

Köszönöm, hogy végigolvastad!

13L


2011. máj. 5. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért mond el neki a véleményed. Nem kényszeríthet arra amit nem akarsz.
2011. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!