Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen telhetetlen?

Figyelt kérdés

Komoylan mondom felfordul a gyomrom az ilyen emberektől. Az előbb is írta egy velem egyidős lány,hogy kapott nemrég egy Iphone-t az apjától és utána egy Notebookot és most akar egy Ipadet mindenáron. Most komoylan szerintetek ez normális? Elkényeztett kis ***:@

Jó persze kicsit irigy is vagyok rá,mert nekünk nem ilyen az anyagi helyzetünk,nem kaphatok minden hónapban új telefont vagy számítógépet,sőt ruhát se kapok mindennap.Nekem ilyen: [link] telefonom van már 3 éve,szeretnék új telefont,de most sehogy sem lehet megoldani. Így jártam,max ballagásra kaphatok,jövőre.Laptopot is szeretnék,de tudom,hogy elérhetetlen. Szerintetek ez a neveléstől is függ?(mármint,hogy ilyen követelödző)


2011. jún. 5. 18:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
47%

Elolvastam mindent,hát egy kicsit szánalmasnak tartom,de mind1 nem az én életem nem az én dolgom.

DE.Látom elég sokan írtátok ide,hogy énis 'írigy vagyok' meg ilyen fazonok.Én pl. egyáltalán nem vagyok írigy,sőt még egy kicsit se.Érdekel hogy miért..?Talán azért mert biztos vagyok benne, DE NAGYON,hogy egyszer az ő életében is fordulni fog a kerék,és akkor is írigyek lesztek majd rá?Most igen,jól mennek biztos a dolgok,jön a pénz-megvan az öröm.És majd a későbbiekben,amikor egy éppeszű döntést kell hogy meghozzon,akkor?Akkor milyen kifogás lesz?

Úgyérzem,mind a ketten elég éretlenek vagytok,na dehát majd mindent a maga idejében,rövid idő múlva rájöttök,hogy jobb nem írigyelni a másikat.

2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
18:02 nagyon szépen megfogalmaztad teljes mértékben igazat adok neked. Utolsó,elfogadom a véleményedet,mert visszafogottan írtad le és lehet,hogy éretlennek tartasz,lehet hogy az is vagyok,de én is emberből vagyok és minden ember érez az életében legalább egyszer irigységet.
2011. jún. 6. 20:31
 43/46 anonim ***** válasza:

tegnap 18:02 vagyok

Egyébként akik azt írják, hogy milyen ronda és éretlen dolog irígynek lenni, azok sose éreztek hasonlóan? Kétlem. Felnőttként is irígyek lehetünk másokra, a körülményeikre, lehetőségeikre. Nem feltétlenül egy laptopra, új telefonra gondolok. De nem is épp irigység ez, hanem nem értjük, hogy a másik miért nem értékeli kellőképpen, ami neki van. Pl. én nagyon szeretnék egy kis kertes házat, mert még nincs saját házunk, és úgy cserélnék azokkal, akik arról panaszkodnak, hogy jajj milyen nehéz kitakarítani a 150 nm-es házukat, a hozzá tartozó istentudja mekkora parkosított kerttel. De ettől az érzéstől és a kinyilatkoztatásától még nem leszek sz*rabb ember. És szerintem a kérdező sem. Mert ez egy alapvető emberi tulajdonság. Ha máskor nem, hát gyermekkorban tuti, hogy mindenki érzett már így. Szerintem.

2011. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem az a probléma, hogy egyes emberek nem tudják felfogni, hogy 1.)attól még mert valaki kedvezőtlen anyagi helyzetű, vagy csak nem kap meg mindent nem biztos, hogy olyan jó, de az sem hogy irigy kutya 2.) Attól még hogy valakinek sok pénze van nem lesz felfuvalkodott k****g, de nem is tökéletes ő se feltétlenül. Szóval itt hoztátok a sarkítottnál sarkítottabb példákat, miközben nekem meggyőződésem, hogy nem álltok olyan messze egymástól, tehát 1.)nem ti vagytok a szegény nem kaphatok meg mindent, de mégis normális vagyok, bezzeg ő elkényeztetett hülye p***a 2.) nem is az én normális vagyok ő meg irigy kis hülye, mér' zavarja ha ezt megtehetjük, hanem csak egy jobb meg egy szuper körülmények között élő lány.(!, igen nem egy jobb meg egy rosszabb, hanem egy jó meg egy nagyon jó)
2011. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:

Nekem az osztálytársam kapott egy PSP-t aztán eladta vett egy PSP 3004-et azt is eladta aztán vett egy PSP 3000-ret.

Miután a PSP-t megkapta kért egy LCD TV-t,és azt is megkapta.Most nemrég kapott egy tábla PC-t amit még idén lecserél egy Ipadre.:D

2011. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Aki irigy az a kérdező.
2011. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!