Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen telhetetlen?

Figyelt kérdés

Komoylan mondom felfordul a gyomrom az ilyen emberektől. Az előbb is írta egy velem egyidős lány,hogy kapott nemrég egy Iphone-t az apjától és utána egy Notebookot és most akar egy Ipadet mindenáron. Most komoylan szerintetek ez normális? Elkényeztett kis ***:@

Jó persze kicsit irigy is vagyok rá,mert nekünk nem ilyen az anyagi helyzetünk,nem kaphatok minden hónapban új telefont vagy számítógépet,sőt ruhát se kapok mindennap.Nekem ilyen: [link] telefonom van már 3 éve,szeretnék új telefont,de most sehogy sem lehet megoldani. Így jártam,max ballagásra kaphatok,jövőre.Laptopot is szeretnék,de tudom,hogy elérhetetlen. Szerintetek ez a neveléstől is függ?(mármint,hogy ilyen követelödző)


2011. jún. 5. 18:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
97%

Ne vitatkozzatok már, nem érdemes.


A kislánynak el van intézve a jövője - csak azt nem veszi figyelembe, hogy ha a legjobb helyekre kerül, akkor ott nem ártana bizonyítani sem. Ha meg protekcióval bukdácsol át a legjobb iskolákon, az elég gáz, főleg mivel ha nem tolnak már mindent anyukáék a feneke alá, akkor majd nagyot koppan az álla a földön.

Normális munkahely? Ez nagyzás a javából, mert 14 évesen ugyan honnan tudod, hogy alkalmas leszel-e rá? Ez az egész csak szöveg, próbálsz felvágni, de nem azzal, amit a magad erejéből érsz el, hanem azzal, amit elintéznek neked a szüleid. Erre azért ne legyél annyira büszke.

Ha mindenhez így állsz hozzá, akkor a legjobb úton haladsz afelé, hogy igazán értéktelen ember légy, akit kizárólag a szülei és a szülei kapcsolatai tartanak fenn.

2011. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Utolsó:igen én is erre gondoltam. :) Mondjuk eléggé furán fogalmaztam meg,a magam módján. Idézem: ,,Miért jós vagy"? :D
2011. jún. 5. 19:35
 23/46 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy írtad az egyik itteni válaszodban,hogy nem érdemlem meg ezeket("Irigy vagyok,na és? Nem érdemli meg. És hidd el menni,fogok de most még sehova nem vennének fel.",ezt írtad).

Honnan tudod,hogy én mit érdemlek meg és mit nem?

Talán ismersz?Azt kétlem...

2011. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
15%
valaki megteheti valaki nem törödj bele:D
2011. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
0%

Utolsó, ne foglalkozz vele, qvára irigy rád !!!


Kérdező, nincs honnan tudd, hogyy ki mit lrdemel meg.Ha ő gazdag,akkor hadd vegyen magának,amit akar.Ne hagyd,hogy az irigység beszéljen Belőled!

2011. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
0%
Vagyis utolsó előtti!
2011. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
87%
látom ebből szép kis veszekedés lett. én a kérdező mellett állok, és teljes mértékben egyet értek vele.
2011. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
88%

Képcsöves TV-nk van, egy darab három személyre, 3 éves a mobilom, egyedül a laptopom új, meg nagyimtól kaptam 20.000Ft-ot, abból vettem egy gitárt és 1 év alatt összespóroltam a pénzt egy iPod Shuffle 4-re. Tehát nekem is van almám, laptopom, de igen, én dolgoztam érte, nagyinál takarítottam. Részben egyetértek mindegyikőtökkel, de Istenem, minek neked 14 évesen ennyi sz@r?! Úgyse használod mindig, én is élek nélküle. Sőt, kövezzetek meg, tanyán élek. Ez ugye milyen übermegacikigáz?-.-"

13L

2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
2%

20:39,nem ítélek el senkit ismeretség nélkül(nem úgy,mint a kérdező...).

Csak az a gáz,hogy a kérdező úgy alkot véleményt,hogy elolvasott pár sort.Nekem is van véleményem róla,de azt inkább nem írnám le,mindenkinek az érdekében.

2011. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
9%

19:30 vagyok

Attól, hogy én nem vagyok ilyen irigy, máris újgazdag vagyok? Kisanyám, ha te tudnád, hogy nekünk mennyire kevés pénzünk van!

nem vagy attól több ember, hogy 3 éves telefonod van.. Sőt, ebből az irigységből látszik, hogy mennyire gyerekes, éretlen vagy.


Ráadásul szerintem is kiakasztó az a lány, de nem ő tehet róla, így nevelték... Ez van. Nem csak te létezel, kérdező. Vannak, akik tehetősebbek.


Szóval fogd vissza magad, törődj bele. Mert nagyon gáz életed lesz így...

2011. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!