Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen telhetetlen?

Figyelt kérdés

Komoylan mondom felfordul a gyomrom az ilyen emberektől. Az előbb is írta egy velem egyidős lány,hogy kapott nemrég egy Iphone-t az apjától és utána egy Notebookot és most akar egy Ipadet mindenáron. Most komoylan szerintetek ez normális? Elkényeztett kis ***:@

Jó persze kicsit irigy is vagyok rá,mert nekünk nem ilyen az anyagi helyzetünk,nem kaphatok minden hónapban új telefont vagy számítógépet,sőt ruhát se kapok mindennap.Nekem ilyen: [link] telefonom van már 3 éve,szeretnék új telefont,de most sehogy sem lehet megoldani. Így jártam,max ballagásra kaphatok,jövőre.Laptopot is szeretnék,de tudom,hogy elérhetetlen. Szerintetek ez a neveléstől is függ?(mármint,hogy ilyen követelödző)


2011. jún. 5. 18:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
15%

Csak azt nem értem még,hogy mi közöd van ahhoz,hogy a szüleim hogy viselkednek velem,miből vesszük meg ezeket?!

Én sem írok ki kérdéseket,hogy valaki hogy lehet ennyire irigy meg hasonlók...

Az én környezetemben ez normális dolog,az osztálytársaim is ilyeneket kapnak.Egyébként meg nekem is lesz normális munkám,már tudom,hogy melyik gimibe fogok járni,utána pedig melyik egyetemre.Normális jövőm lesz.

2011. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Miért jós vagy? :)
2011. jún. 5. 19:03
 13/46 A kérdező kommentje:

Jó tudni,te kis jövőbe látó. :D

örülök,hogy olyan környezetben vagy,ahol ilyen jó a gyerekeknek. :P

2011. jún. 5. 19:04
 14/46 A kérdező kommentje:
Egyébként,csak hogy tudd ez egy olyan oldal ahol bármit lehet kérdezni,amire kíváncsi vagy. :)
2011. jún. 5. 19:05
 15/46 anonim ***** válasza:
7%

Nem,nem vagyok jós,de vannak kapcsolataink és a tanulmányi eredményeim miatt biztos,hogy a megye egyik legjobb gimijébe megyek.

Amúgy azt nem szeretnéd tudni,hogy a szüleimnek mi a foglalkozása?

Ha már ennyire kíváncsi vagy az életemre -.-

2011. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
82%

Nevelés is részben,meg a példa.Lehet,hogy a szülei is ilyenek voltak,és általában a telhetetlenek lesznek ilyen gazdagok,mert mindig akarnak valamit és addig mennek,míg meg nem szerzik.És azokból lesznek a hisztis lányok,akiknek még nincs annyi eszük,hogy átgondolják,mi is az élet..

15/L

2011. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Én,kíváncsi? :O Honnan veszed,már a fejembe is látsz? Nem a te életedre vagyok kíváncsi,hanem arra hogy miért kapnak meg mindent egyesek.. Egyébként a kérdésednél az egyik válaszoló elég jól jellemzett téged és lám-lám őt nem szidtad és 100%-os volt a hasznossága. A 17:52-esre gondolok.
2011. jún. 5. 19:08
 18/46 anonim ***** válasza:
19%
Neked már feltűnt az,hogy nem csak a kérdés kérdezője tudja értékelni a válaszokat,hanem mindenki,aki be van regisztrálva ide? :o:D
2011. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
utolsónál ott a pont :)
2011. jún. 5. 19:29
 20/46 A kérdező kommentje:
Utolsó:lefogadom,hogy te is újgazdag vagy,sebaj alaptulajdonságuk,hogy lenézőek,neked is elnézem. :)
2011. jún. 5. 19:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!