Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki a példaképed? (szülő/sztár/...

Ki a példaképed? (szülő/sztár/tanár stb. )

Figyelt kérdés
nemet és kort is lécci :)

2011. jún. 26. 10:30
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
53%
Chewbacca
2011. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás matektanárom a kedvencem(már szakközépbe járok),mert ő olyan békés,nyugodt..és gyakorlatilag őt mindenki szereti.. majdnem mindenki.:DD

15/L

2011. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
mármint a példakép,bocsixd
2011. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
86%

Senki. Egyszerűen nem vagyok olyan emberekkel körülvéve, akik okot adnak a csodálatra. Mindkét szülőm tele van hibákkal, s ugyanez elmondható a komplett rokonságomról is. Egyikre sem szeretnék hasonlítani igazán. Talán még a faterban van egy-két dolog, amit szeretnék a magaménak tudni, de ennyi. Ettől még őt sem nevezném példaképemnek.

Eddig volt vagy 30 tanárom, ebből össz-vissz hármat tartok/tartottam jófejnek valami miatt, de annyira azért nem, hogy megkapják tőlem a 'példakép' titulust.

A sztárocskák meg szimplán hidegen hagynak. Ugyanolyan emberek, mint bárki más, sőt. Sosem értettem, miért rajongják körbe őket egyesek, pláne az ilyen Miley Cyrus/Selena Gomez kaliberűeket. Ők a lehető legsablonosabb egyedek, semmi csodálatra méltó dolgot nem látok bennük.

Én úgy gondolom, mindenkinek a saját útját kéne járnia, nem másokhoz hasonlítgatnia magát, de persze ez csak az én véleményem, mindenkinek megvan az önálló gondolkozáshoz való joga.

13/L

2011. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
84%
SPONGYABOB
2011. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Osztályfőnököm.


Mert egy hihetetlen intelligens és tiszteletre méltó ember. Mellesleg jó fej :D

16/l

2011. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
93%

nos..lécci ne nézzetek engem se hülyének,hogy fúú,13 éves lánynak hogy lehet Ő a példaképe,Chester Bennington.

azért Ő,mert már kiskorában sokmindent átélt. Kezdjük ott,hogy mindig menekülniük kellett a pénzbehajtók elől,mert olyan csórók voltak.Aztán amikor 11 évesen szexuálisan bántalmazni kezdték,drogokhoz nyúlt.Megalapította az első bandáját,akivel éjszaka próbált,hamburgert árult.Alighogy 20 éves lett,becsúszott egy gyerek,és bár nem akart apa lenni,mégis tudta,hogy meg kell változnia,hogy az ő gyerekének jobb élete legyen,így leszokott a drogokról.1999-ben meghívták a Linkin Parkba(akkor még Hybrid Theory).Ők is a semmiből küzdötték fel magukat a csúcsra.Azt imádom Chesterben,hogy tudja,milyen szegénynek és magányosnak lenni.Ő nem csak elénekli a szomorú számokat,hanem ő maga is átélte ezeket a helyzeteket.Nem is csoda,hogy rengeteget jótékonykodik..Aztán született a feleségétől 1 gyereke,de később elváltak.Majd 2006-ban megszületett a legkisebb fia,Tyler Lee,és az új feleségével vettek egy hatalmas házat,ahol együtt nevelik mind a 4 gyereküket-merthogy Chester magához vette a legidősebb gyerekét,és annak féltestvérét is.

2011. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapám volt élettársa, aki gyakorlatilag ott lett volna a keresztelőmön és a keresztanyám lenne, ha nem a munkája nem szólította volna épp külföldre.

Nagyon egyszerű nő, inkább a sportos, szolidan csinos ruhákat szereti, sosem sminkeli magát meg semmi, mégis öröm ránézni. Sugárzik a boldogságtól, figyelmes, kedves nő. Főiskolán végzett, pénzügy-számvitel szakon, 5 idegen nyelven beszél, ebből három nyelven perfektül. A munkájában nagyon sikeres, több mint egy évtizede ugyanott dolgozik, megbecsülik a munkahelyén. Örömmel végzi a munkáját, szereti és munkályából kifolyólag elég sokszor járt már külföldön. Olyan is előfordult, hogy a főnöke + 1 éjszakával többet foglalzt a szállodában, így volt egy jutalom napja az adott városban.

Csak azt sajnálom, hogy részben a munkája ráment a kapcsolatára.


Ez a nő, akit én sokszor csak keresztanyunak emlegetnék, nagyon kitartó és a céljaiért küzdő személy, erős egyéniség. Ezért szeretem annyira! :)

Szeretnék én is ilyen kitartó, céljaimért küzdő, erős egyéniség és a munkámban ilyen sikeres lenni (engem is nagyon érdekel a közgazdaságtan, már azt is tanulok 2 éve, talán egyszer keresztanyum nyomdokaiba léphetek).

16/L

2011. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

21 éves lány vagyok. Mások szerint okos vagyok, szerintem csak maximalista és elégedetlen.

A példaképem egy 20 éves pasi. Kb. tavaly szeptembertől ismerem, közös óráink voltak. Emberileg nagyon ott van. A viselkedése, a beszéde, a megnyilvánulásai kifogástalanok. Ráadásul még humoros és szerethető is egy idegen számára is. Tiszta tekintet, soha nem lehet tudni, mire gondol éppen. Ha egy ellenségére néz, azt is alig-alig venni észre a mimikája alapján. Mindenki felé nyitott, mégsem szószátyár. Nincs eltelve magával. Csak én vele. Olyan "nagy" akarok lenni mint ő. Hihetetlen személyiség, és nem is ismerek más hasonló embert.

2011. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Mucsi Zoltán... xD

Na, igazából nincs, saját elképzelésem van, szóval én kitaláltam egy példaképet...

2011. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!