Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki a példaképed? (szülő/sztár/...

Ki a példaképed? (szülő/sztár/tanár stb. )

Figyelt kérdés
nemet és kort is lécci :)

2011. jún. 26. 10:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
50%
Szabó Zsófi a JR-ból, nagyon határozott és tetszik a viselkedése. 15/L
2011. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Kimondott példaképem nincs.

De csodálom anyum szorgalmát, kitartását,bizonyos fokú talpra estségét. És h 2 gyerek mellett akiket hétköznap gyakorlatilag egyedül nevel, mert apu külföldön dolgozik, tovább képzésre járt egy éven keresztül és 98% vizsgája lett.

Másrész viszont nagypapám, akinek most elég sulyos betegsége van, de nem szeretek róla beszélni, mert ő életem talán legmeghatározobb személye, és elég komoly kezelések mellett is mindig arra gondol mi a legjobb nekem, korházból amiket kap délután uzsira banán vagy vmi müzliszelet még azokat is haza hozza. És emelett számos versenyt nyer juh tenyészetével és étel főző versenyeken. ♥

14/L

2011. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom. Hihetetlen ember,hihetetlen irodalmi stílussal. Ő az aki tartja bennem a lelket, támogat, hajt előre, akkor is ha padlót fogtam. Hálás vagyok neki, és egyszer szeretnék olyan ember lenni, mint ő.

16/L

2011. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
85%

szülő:anya

sztár: Shakira, olyan tehetséges sosem leszek mint ő, de szeretném majd annyi nyelven beszélni és segíteni a szegény gyerekeke, mint ahogy ő

2011. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
73%
Nincsen, soha nem is volt. Tudom mi akarok lenni és azt megpróbálom megvalósítani. Nem kell ehhez példakép.
2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

szülő: Anya,

sztár: Fenyő Iván (most nem magyaráznám meg; röviden: teljesen megváltozott az évek során, sokkal jobb ember lett),

tanár: történelem és magyar tanáraim


14/L

2011. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

12/L

a kersztanyum+keresztapum, mer jófejek, két eszeveszettül okos és cuki és menő (télleg menők 3 évesen) kisfiúk van, és jó a humoruk, és gazdagok, sikeresek, és szeretik egymást, és szerintem ennyi ok elég a csodálatra :D

2011. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
edzőm /mellesleg ő nekem példakép, edző mellett kicsit potapu is a szememben civilben /nem az edzőteremben/ barátként is szuggeráll/
2011. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
És neked kérdező, ki a példaképed?
2011. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
És van még 1. Ricardo Kaká. Nagyon tisztelem emberileg. A viselkedése, a hite, az elszántsága, az életstílusa miatt.
2011. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!