Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki a példaképed? (szülő/sztár/...

Ki a példaképed? (szülő/sztár/tanár stb. )

Figyelt kérdés
nemet és kort is lécci :)

2011. jún. 26. 10:30
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat !! Nekem anyukám a példaképem.
2011. jún. 30. 18:53
 32/45 anonim válasza:
100%
Freddie Mercury, mert ő tudta mit jelent szenvedéllyel élni.
2011. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Szabó István, alias Pici Pityu, aki dagadtságát nem titkolva, sőt büszkén mutogatva háját megy végig a fő utcán, és hangosan ordibálva, hogy I LOVE SPONGYABOB. De a másik dolog amiért tisztelem az, hogy képes felvenni rövid gatyával MBT cipőt! Ezért tisztelem becsülöm, és kívánom neki, hogy sose fogyjon le, mert ő így ő az, aki. :) Sok sikert a Mánkécsybe, my little pig. ;)
2011. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
nekem nincs példaképem :/
2011. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Peter Griffin 16F
2011. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:

Az egyik legjobb barátnőm, nem is tudja hogy ő a példaképem...

Azért, mert nagyon tehetséges,szorgalmas, és az iskolában is nagyon jól teljesít, és nagyon aranyos lány :)

most 12 éves.

14,5/L

2011. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
Pusztán azok a tanárok akik méltóak "mesternek" nevezni magukat. :)
2011. júl. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
100%

Avril Lavigne. Stílusban nagyon hasonlít rám :) nagyon sokmindent elért és ez is inspirál engem,hogy ne adjam fel az álmaimat.És már találkoztam is vele 2008-ban a koncerten VIP jegyemmel :)

14/L

2011. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

nekem Pápai Gyöngyi(modell) a példaképem,a FŐ példaképem:) rajongok érte:) annyira szép,és olyan tökéletes,tudom hogy senki nem tökéletes de számomra Ő AZ!:) olyan szeretnék lenni mint ő:)

de mellete van még "sok" "példaképem" :) pl: dukai regina,zimány linda,debreczeni zita,jessica alba,jennifer lopez,freire szilvi,polgár kriszta...és még sokan:) rájuk mind hasonlítanék,kivül-belül..imádom őket:)

de a legfőbb pápai gyöngyi:)


14L

2011. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Madonna,mert az akaraterejével képes volt húsz dollárból több száz milliárd dollárt csinálni.Illetve még azért is,mert rengetegen felnéznek rá,szeretik(ezt én is szeretném:P) és nagyon értékelhető az életútja.Ezen kívül az ismrtsége,és amilyen fitten és fiatalosan néz ki.XP
2011. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!