Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lány már együtt...

13 éves lány már együtt járhat fiúval? Nektek mikor engedték meg a szüleitek, hogy járjatok egy fiúval?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 15:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még eszembe sem jutottak a fiúk. 17 évesen lett barátom, anyu azt mondta, vigyázzak, és kész. Vigyáztunk, nem lett baj, azóta sem. Ő lett a férjem, és most várjuk a tervezett babánkat. Sokan mondják, hogy lüke voltam, hogy az első lett az utolsó is (a férjemnek is én voltam az első). Mi úgy vagyunk ezzel, hogy ez a természetes, nem bántuk meg, már évek óta házasok vagyunk.

24/N

2011. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%

13 éves koromban volt az első barátom, anyukám nem túlságosan örült neki, de ezt így utólag belegondolva nem is csodálom... Mŕg csak 13éves voltam..Akkor nagyobbnak gondoltam magam, de nem úgy volt.

A második barátom most, 15évesen van, mostmár nem ellenzi, megengedi hogy menjek hozzá s ő jöjjön hozzám (nem estére!;) ).

2011. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
38%

Miért ne járhatna? :)

Nekem nincs barátom, de a szüleimet nem ellenzik.


14/L

2011. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
58%
13 éves gyerek lány még ne pasizzon. Foglalkozzon a barátnőivel meg a tanulással ne a fiukkal.
2011. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nincs pasim és még nem is volt, de anyukám megengedné.


14/L

2011. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 :) :) :) ***** válasza:
71%
Szerintem igen..és bár nekem még nem volt én nemhiszem hogy megkérdezném,hogy anya játhatok xy-al?..De ha mégis kérdezném szerintem engdnék :)14L
2011. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom,az én lányom is 13 éves.Mondjuk attól is függ,hogy hány éves a fiú?Ismerem-e?Megbízható-e?Én mondjuk jobban szeretném(ha lenne fiúja),hogy nálunk találkozzanak,mert akkor szemmel tudom tartani őket.

Jó már beszéltünk 1-2 fiúról,aki tetszik neki,de semmi komoly még nincs kilátásban.Azt hiszem azért jobban szeretném,ha várna egy-két évet a fiúzással:XD

2011. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
35%

Hááááát....Barátnőm 13 és 22 éves a barátja.Azért az durva.

Én 16 fölé nem mennék.

14 vagyok,a barátom is annyi,de a szüleim nem tudják.

Nem azért,mert kiborulnának,hanem mert ez magánügy...

2011. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nyugodtan, bár attól függ, mit takar a járás.

Nemrég beszéltem erről anyával... Én tizennégy vagyok, megkérdeztem, ő mit gondol erről. Annyit mondott, hogy lehet barátom, csak ne legyen sokkal idősebb nálam (3 évnél több korkülönbség), és 16, de inkább 18 éves korom előtt ne feküdjünk le egymással... Ez nekem teljesen korrekt. Amúgy lehet, hogy én elmondanám, egy pasi volt, akivel kavartam, róla nem tudnak, nem is kell...

2011. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tudom, szerintem megengednék (én is 13 vagyok). Én valahogy úgy vagyok vele, hogy most a barátok kicsit fontosabbak, és hogy majd fiúzni nem kötelező elkezdenem (még akkor sem, hogyha kb. az összes barátnőm kezdi). De azt hiszem, nem lenne baj belőle, ha járnék valakivel. :)
2011. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!