Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lány már együtt...

13 éves lány már együtt járhat fiúval? Nektek mikor engedték meg a szüleitek, hogy járjatok egy fiúval?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 15:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
69%

13 vagyok és 9 hónapja járok együtt egy fiúval. Anyuék szerint is tök OK a srác, csak a nagymama elfogult egy kicsit, de az nem számít. Mindenről tudnak ami köztünk történt (csak smárolás...) és áldásukat adják ránk. A fiú egy angyal, jókat szokott vidulni apuval, ha nagyritkán találkoznak, és az öcséim (Soma:11, Peti:7 és Tomika:4 éves) is odavannak érte. Anyunak virágot hoz, a nagypapival elbeszélget a régi szép időkről. Csak a nagyival barátkozik még. Szóval jobbat kívánni sem lehetne nála. Szüleink országos haverok, és csomószor voltunk már egymásnál (nem aludtunk ott csak mondjuk egy délután).

Nálunk ez a helyzet... Örömömre XD

2012. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem engednék,de nincs barátom :(

(tegnap lettem 14)

2012. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
27%
baromság ez a kérdés mert mi az h engedik vagy nem? ha akrok járni vkivel akk járok vele,ez nem engedély kérdése -.-
2012. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
84%
13-14évesen már randiztam,tudták(nem szóltak érte), de még mindig nem volt egy barátom sem 17/L
2012. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
Néz nekem az a véleményem és ha lesz lányom neki is ezt fogom mondani hogy attól függ hogy mit takar az hogy járás néha elmentek moziba.kézfogás,puszi vagy pedig szex. Az utóbbit nem engedném.
2012. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
hát nekem megengedik persze apa ezt elpoénkodja mert tudja hogy semmi komoly nem történik.max 16 éves pasim lehet de szerintem ha nagyobb lenne(amit nem hiszek) akkor sem tudnának mit csinálni ha szerelmesek lennénk egymásba.nem hinném hogy ezt megtudják határozni a szülők.ha beleszerelmesedsz egy fiúba aki pl:15 éves és megtiltják higy járj vele akkor úgyis a szerelem irányít és megszeged a szabályokat.nem tudnak vele mit csinálni. azért egy 13 éves már javában kamaszodik és el kell fogadniuk hogy más dolgok után is érdeklődnek. 19/l
2012. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! bocsánat hogy jelen időben írtam csak így érthetőbb a kérdező számára de velem ez történt amikor 13 voltam.azóta már sok minden megváltozott.máshogy látom a világot.és persze már elveszítettem a szüzességem de ez volt életem legjobb döntése.a lehető legjobb fiúval történt akit csak kaphattam.ekkor 16 éves voltam.azóta is együtt vagyunk de már egészen komolyyan elgondolkodtunk egy gyerek vállaláson.ezek már elég komoly dolgok,ez már nem ide tartozik a lényeg a lényeg hogy nem tudnak megtiltani semmit és mire ennyi idősek lesztek mint én most addigra teljesen máshogy gondoltok bele egy kapcsolatba.
2012. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
13 evesen nem azon jar a gyerek esze h lefekudjenek egymassal... Max csok de ez normalis h szerelemre vagyik.. Csak ne legyen tobb annal mindenki mashogy fogja fel a "barat" dolgot ez attol fugg h ki hany eves
2015. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

A szüleim a magánügyemnek tekintik,nem megengedés kérdése:)

Nyilván előtte megkapnám a felvilágosítást,amit már anyu jóvoltából kívülről fújok,valamint azt,hogy nincs szex.Nyilván 13 évesen nincs.😂

2016. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Anyukám nem szab határt rá, de azt mondta hogy 15 éves kor alatt ne nagyon fiúzzak. Neki is 15-16 éves korában volt az első barátja, szóval nálam nem szabja meg hogy "na 16 éves korodig semmi". Inkább én vagyok úgy hogy ráér még 1-2 évig.


14/L, 3 hónap múlva 15

2016. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!