Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya, famerama, az életem....

Anya, famerama, az életem. Hogyan tudnám leállítani anyámat? Nagyon fontos! Help!

Figyelt kérdés
Szóval, elegem van anyámból azaz nem is belőle, hanem amit csinál. ÁLLANDÓAN farmeramázik. :D [tudom hogy furcsán hangzik, de már az agyamra megy!] Ezzel nem is lenne semmi baj, hogyha nem a szobámban, az ágyam mellet nem lenne a gép. Minden reggel amikor felkelek ott ül mellettem azaz az asztal mellett amin a gép van, és vajon mit csinál?? Farmeramázik. És minden reggel erre ébredek -_- és amikor oda jutok, hogy gépezzek akkor pedig ez van: jöhetek vagy 10 percre hogy betakarítsak? Vagy ha nem akar jönni mert éppen valami más dolga van akkor hogy én csináljam a farmeramát. Nekem nincs kedvem ilyen baromságokhoz... Ma kértem tőle egy kis segítséget mert takarítottam ő meg természetesen a gép előtt famreamázott és erre megsértődött hogy én soha nem hagyom hogy kicsit pihenjen [fameramával] és hogy én is metudnám csinálni. ELEGEM VAN!!! Hogyan állítsam le? Mert amikor nagyobb leszek és egyedül akarok lenni és ő itt farmermázik akkor felakasztom magam -_- ÁÁÁ help!
2011. aug. 9. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát ismerős. én is csináltam egy ideig és hülye voltam megmutattam egy rokonomnak. én abbahagytam mert untam hogyha nem olt időm elrohadtak a dolgok de ő napi 20 órában ezt nyomja :O beteges

nemtudom mit kéne csinálni :/ de próbálj meg beszélni vele mindenképp, azzal nem veszíthetsz.

2011. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem hiszed el, ez játékFÜGGŐSÉG. Változtasd meg a jelszavát úgy, hogy ne tudja visszaállítani. Na akkor nem laknék ott vagy egy hónapig, az tuti.
2011. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Jelszavazd le a gepet" - ha az anya vagy a szulei fizetik az internettet akkor ez megsem olyan jo otlet. :)


Szerintem egy nyugodt pillanatban uljetek le beszelgetni es mond el, hogy neha neked is egy kis egyedulletre van szukseged a szobadban es te is szeretnel gepezni. Nem lehetne valami kozos kompromisszumot kotni?

2011. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mielott anyud leul a gephez hagyd nyitva ezt az oldalt pont ennel a kerdesnel amit feltettel. Ez elmond mindent. :)
2011. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tegyél jelszót a gépedre . Másrészt meg mond meg anyádnak ha ennyire szeret kertészkedni akkor csinálja kint és ne bent és úgy még több haszna is lesz ! Amúgy meg ő fizeti és dolgozik meg azért a pénzért hogy fizetni tudja a netet és az áramot szóval ennyi erővel ki is sajátíthatná !
2011. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!