Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Leheet hogy bennem van a...

Leheet hogy bennem van a hiba, de nektek jó így?

Figyelt kérdés
Én eléggé nagyszájú és bevállalos lány vagyok és sose fogom megérteni azokat akik olyan kérdéseket írnak ki hogy:"hejtelen lenne ha 13évesen barátom lenne?"Mért lenne hejtelen?Nem lenézésböl,gunyolodásbol irom ezt hanem csak szeretném megérteni azokat a visszafogott félős lányokat akik ijesmiket irnak ki.Miért vagytok ijennek?Jó nektek így?nemszeretnétek kinyitni a szátokat?Nem hiányzik néha hogy a középpontba legyetek?13/L
2011. aug. 13. 15:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
az a két számodra értelmes válasz a két 13 évestől van, hát igen ők is veled egy szinten vannak.
2011. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem Kicsilány, nagyon tévedsz..ezzel az egésszel csak TE minősíted magad..

13éveseknél mit jelent az, hogy bevállalós? a nagyszájút még megértem..de hogy bevállalós? ez miben nyilvánul meg? Egy óra helyett két órát babázol? vagy rendrakás helyett inkább spongyabobot nézel vagy mi? nemértem..

egyébként meg vannak olyan 13éves KISlányok, akikből még nem ölték ki a hozzád hasonló társai az erkölcsöt, és talán furcsa nekik, hogy meg kell fogniuk egy fiú kezét, vagy esetleg kettesben találkozgatni...

kicsit magadba nézhetnél, nem a kérésed miatt, hanem a stílusod meg a hangnemed miatt..

megesik, hogy valaki nem jó nyelvtanból, bár ez egy évvel a felvételi előtt nem előnyös, de hogy nem irritálta a szemedet az a sok piros aláhúzás, miközben a helyesírás ellenőrző javított...

17/L

2011. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdésed lényegét.....:S


Szerintem semmi köze nincs a nagyszájúságnak ahhoz hogy milyen kérdéseket tesz fel itt egy 13 éves tinilány. Attól hogy itt kérdezősködik még lehet ugyan úgy "nagyszájú" mint te vagy népszerű.

2011. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Már nem azért, de a nagyszájúságnak mi köze van a pasizáshoz? Miből gondolod, hogy összefügg a kettő? Csak mert - mások elmondása alapján - én is "nagyszájú" vagyok, ugyanakkor csak haveri szinten szokásom ismerkedni a srácokkal. Lehet, hogy bennem van a hiba?

Szintén 13/L

2011. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

Elolvastam az első 4 választ, meg a kérdező egyik válaszát. Az jött le hogy te nem nagyszájú vagy hanem hülye, ahogy a válaszolók is. Nem siettél, csak ez egy jó indok arra hogy kevésbé égesd magad. "hejtelen lenne ha 13évesen barátom lenne?"Mért lenne hejtelen?"" Azért lenne helytelen mert ilyenkor az ember csak a szerelmére tud gondolni, a nyelvtanórákra nem.

"szeretném megérteni azokat a visszafogott félős lányokat akik ijesmiket irnak ki.Miért vagytok ijennek?Jó nektek így?" Szerintem te meg csak dicsekedni akarsz, vagy valami lázadás féleség lehet. Nem mindegy neked, hogy kinek mi a jó, és miért? "nemszeretnétek kinyitni a szátokat?" Te is csak akkor nyitod ki -szerény véleményem szuerint- a szádat amikor oltogatni kell, vagy f*** közelébe kerülsz.

2011. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
19:47: Látom, te is csak olvasol, mint egy gép, de nem értelmezed, és gondolod át, amit olvasol...
2011. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
OMG.milyen emberek vannak:DAzért mert kimondom a véleményemet azonal azt kell mondani hogy minden pasit leszopok.xDDDDDDMásban a szálkát,magadban a gerendát se látod?xDDDDDDDD:P
2011. aug. 14. 21:00
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most én is mondjak valami bölcsnek látszót, és szmájlizzam szét az egészet? Kicsi a bors de erős WTF :D:D:DXDDDDDDxDDDD xĐ :P:S:D :D de menő vagyok :D:DDD:)))
2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Te mekkora egy idióta vagy attyaég : )

/pontozzatok le, nem baj, de az ilyeneket úgy megcsapkodnám.../ :$:/

2011. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%

Istenkém írta szegény lány hogy nem lenezésből írta. Nekem elég sokk bajt kavart hogy nagy szájú voltam és középpontban éltem többször kerültem emiatt kórházba 13 évesen én tanulással foglalkoznék 13 évesen még melle se nagyon van az embernek. 13 évesen rohadtul rá érek és ha járni akarok valakivel titokban is csinálhatom semmi se helytelen ha jól esik és nem feltétlen félősek de nagy számíthat az ember 13 évesen ha 100 pasival járt már 16 éves korára csak jegyzem miért is félhetnek a 13 évesek tudom hogy nem lenezésből írtad én már utálok középpontban lenni de be nem áll a szám. szóval nem nem szeretek középpontban lenni sokszor pedig észre se vessze h ott vagyok. 17/L



Egyébként nagyon ellent mondásos vagyok önmagammal xd

2011. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!