Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 évesen gyerek vagyok...

15-16 évesen gyerek vagyok még vagy nem? 15-16 éves kamaszok ti már nem tartjátok gyereknek magatokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Addig örüljetek még gyerekek lehettek, élvezzétek a fiatalságot a barátokat, tanuljatok és szórakozzatok. Mert a felnőt élet koránt sem olyan jó mint gondoljátok. Tele van felelősséggel és gondokkal és ha már egyszer felnőttél többé nem lehetsz gyerek és nem bújhatsz a szüleid mögé, hogy megvédjenek az élet gondjaitól. Neked kell helytállnod teljesen egyedül.
2012. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szerintem úgy 13-14 éves korig még azok akik gyereknek számítanak, meg persze a fölött is a 16-18 de akkor már nem az a kisgyerek. Szerintem a 13-14 éves kis pisisek is úgy viselkednek mintha ők már olyan nagyok lennének pedig még nagyon nem, sztem ez azért van, mert pl. egy 14 éves ugye nyolcadikos és ő a legidősebb az általánosban, de lehet látni 13-14 évesek magassarkúban, 3 tonna vakolatban érkeznek pedig ők még a kisgyerek kategóriában vannak. Sztem olyan 16-17 éves kortól már a kamasz majdnem felnőtt az ember az általános vége gimi eleje még csak ki serdülők , gyerekek
2013. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
VALAKI NEM AKKOR NÖVI KI A GYEREKKORT HA VISSZABESZÉL HANEM PONT ELLENEZŐLEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy te gyerek vagy-e, nem tudom megmondani. Én 18 leszek és még mindig gyereknek érzem magam.
2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!