Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/apukák! Ti megengednét...

Anyukák/apukák! Ti megengednétek ezt a 13éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok,jól tanulok,nem beszélek csúnyán a szüleimmel,vannak terveim,amikért 'küzdök is' viszont sokat vagyok a haverokkal,festem magam( alapozó,tus,spirál,) és a legdivatosabb ruhákba járok.Mivel mindent megbeszélek a szüleimmel, elmondtam apámnak hogy szeretnél fültágítót,már 2 éve is akartam) szóval mondta szó sem lehet róla..és ideges lett, másnap felhoztam neki másnap, higattan megbeszéltük, és megengedte, de csak az 5mm. igen tudom h ez ebben a korban nem való meg stb.. mekkora rossz vagyok most.. de szeretnék egy kicsit nagyobbat, olyan 8mm, mivel egy nagyon pici, és olyan mintha egy fül klipsz lenne. és ha már van tágitóm akkor tényleg 'igazi' legyen, nagyobbat nem szeretnék, mert az nem tetszik, és én csak ezt szeretném :)) megengednétek?! vagy ugy gondolnátok h ha ezt megengeditek akkor tovább fog menni? (tetkó,pc..) előre is köszönöm.!:)
2011. aug. 31. 13:35
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
80%
Tévedsz,nem megy össze!! Könyörgüm 13 éves vaqy,honnan tudod mi fog tetszeni később??? Sehonnan. Amugy milyen pályára készülsz?
2011. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
10-15nél is visszamegy még.:)) amúgy a pc nem tetszik.:(( és újságíró, vagy marketing menagger :)
2011. aug. 31. 13:55
 13/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem engedném meg! Miért nem elégedsz meg azzal, hogy megengedték az 5mm-t? Én már ezt se engedtem volna. Inkább egy pc.
2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
azért nem mert ha már 3 héten keresztül tágítgattam a fülem, akkor legalább normális tágitó legyen, mert ugynézki mint egy fülbevaló.:)) nem akarok vele dicsekedni, a hajam amúgyis eltakarja, de én magamnak szeretném, h tudjam h olyan amilyet szerettem volna. :)) amúgy köszönöm.:)
2011. aug. 31. 14:01
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nehéz a kamaszokkal, az észérveknek semmi hatása, pedig kaptál néhányat...

:o))

2011. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
és innen is látszik h nem divatból meg felvágásból csinálom, mert akkor már rég meggondoltam volna magam.:) :P meg amúgy is makacs vagyok, és jobban tudom ezeket a dolgokat, azt tudtam h nem fogja szinte senki sem mondani h tetszik vagy hasonló, de azért azt h ez miatt nehéz lesz munkát keresnem, és nem menne össze, na és h többet akarnék.. az már kicsit vicces :))
2011. aug. 31. 14:16
 17/50 anonim ***** válasza:
88%
13 évesen?azta...16 évesen se merném megkérdezni,meg amúgy is,hamarosan "kinövöd" ezt a mizériát,fölösleges elcsúfítani magad,meg fogod bánni...képzeld el,ha kiszeded,hogy fog kinézni?ha 2-3 év múlva is szeretnéd,ok.de most ne!
2011. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
82%
ha már kérsz akkor ne "lyukas" fajtából kérj hanem ami olyan mint egy fülbe való. Csak aki hátulról látja a füled, az fogja tudni hogy ez nem fülbevaló. Egy 13 éves lánynak legyen ennyi elég!
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
szilikon lyukas, de nem is látszik.:))
2011. aug. 31. 15:02
 20/50 anonim ***** válasza:

Nem engedném meg, de én már ezt az 5 mm-est sem engedtem volna meg.

13 évesen orrpiercinget sem engednék, ahogy azt mások írták, max azt, hogy lövessenek 1-2 + lyukat a fülébe.

Fültágítót, tetoválást, nyelv, szemöldök, és egyéb undorító piercingeket egyáltalán nem engedném, ha még 18 évesen is akarja, akkor hajrá, legyen olyan hülye.

Piercingek közül csak az fülpiercinget engedném, kb 13-14 éves korától, orrpiercinget, monroe 15 éves korától, és köldökpiercinget 16 éves korától, de semmi több...

Örülj, hogy egyáltalán ezt megengedték neked, és ne követelőzz. Szerintem sem fogsz megállni a 8 mm-nél, mindig többet akarsz majd, bármit is mondasz most.

2011. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!