Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/apukák! Ti megengednét...

Anyukák/apukák! Ti megengednétek ezt a 13éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok,jól tanulok,nem beszélek csúnyán a szüleimmel,vannak terveim,amikért 'küzdök is' viszont sokat vagyok a haverokkal,festem magam( alapozó,tus,spirál,) és a legdivatosabb ruhákba járok.Mivel mindent megbeszélek a szüleimmel, elmondtam apámnak hogy szeretnél fültágítót,már 2 éve is akartam) szóval mondta szó sem lehet róla..és ideges lett, másnap felhoztam neki másnap, higattan megbeszéltük, és megengedte, de csak az 5mm. igen tudom h ez ebben a korban nem való meg stb.. mekkora rossz vagyok most.. de szeretnék egy kicsit nagyobbat, olyan 8mm, mivel egy nagyon pici, és olyan mintha egy fül klipsz lenne. és ha már van tágitóm akkor tényleg 'igazi' legyen, nagyobbat nem szeretnék, mert az nem tetszik, és én csak ezt szeretném :)) megengednétek?! vagy ugy gondolnátok h ha ezt megengeditek akkor tovább fog menni? (tetkó,pc..) előre is köszönöm.!:)
2011. aug. 31. 13:35
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) nekem egyik pc sem tetszik.:SS amúgy nem, nem szeretnék majd nagyobbat,mert azt én is csúnyának találom, és az már össze sem menne.:) és elég feltűnő is lenne :)
2011. aug. 31. 15:45
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves vagyok,de pfúj...Én ha szülő lennék,akkor biztos,hogy nem engedném meg...Bár én orvos szeretnék lenni,szóval úgy elég érdekesen néznék ki vele,de akkor is.Szerintem ez nem nagyon illik egy lányhoz.
2011. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
92%
Nem engedném meg, de azt se engedném, hogy fesd magad. Alapozó? Tönkreteszed vele a bőrödet. Ugyan minek egy 13 évesnek alapozó? Ebből is látszik mennyire ésszerűtlen, és megfontolatlan döntéseket hozol, hiába hiszed azt, hogy már okos vagy és bölcs és mindent tudsz magadról és a világról, de ez nem így van, inkább hallgass a szüleidre, és felnőttek véleményére, akik már megéltek egy s mást, így nem a levegőbe beszélnek, ahogyan azt te teszed.
2011. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

16:6 soksikert hozzá :)

utolsó: mer elég fényes a bőröm, és ilyen folyékony matt alapozót teszek rá, és attól természetesebben mutat:))

2011. aug. 31. 16:18
 25/50 anonim ***** válasza:
90%
18 éves koráig semmi olyat nem tehet a testével az engedélyemmel, ami maradandó károsodást okozna neki. A lyuk a füleden rettenetes ötlet. Gondold el, hogy egy komoly munkahelyi felvételi elbeszélgetésen kosztümben hogy fogsz kinézni fültágítóval? Mert ok, hogy most buli, de nem leszel mindig 13. Leszel még 23, és 43 is! Az életben előre kell gondolkodni, utólag kár! És ez mindenre igaz! Semmi maradandót ne változtass magadon, amíg nem alakult ki a végleges egyéniséged. Most azt mondod ez a menő, de 5 éve a Micimackó volt, 5 év múlva pedig talán más! Várd meg, míg felnősz, és el fogod tudni dönteni, hogy ki vagy és mit akarsz! Addig színezd be a hajad, vágasd le, csíkozd be színezővel, vagy csináltass körmöt, piercinget, akármit! Amit ki lehet venni, le lehet szedni, ha már elmúlt a lelkesedésed! L27 (aki gimiben kőkemény rocker volt, ma már átlag, majdnem anyuka korban levő felnőtt nő).
2011. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el néhány év múlva ,de az is lehet,hogy még annyi sem kell hálás leszel apádnak,hogy nem engedte elcsúfítani magad.

Gondolom a környezetedben most ez a menő meg a divat,de hidd el nem nőies egyáltalán.

Csinos (de nem közönséges,vagy kihivo) ruhákkal semmi gond nincsen,nekem még talán a sminkkel sme lenne,bár az alapozó szerintem indokolatlan egy 13 évesnél.

Előbb engednék meg még egy lyukat a fülcimpádba,vagy egy pici piercinget,mint tágitást..

Ha már most csinos szeretnél lenni,akkor tényleg ne ronditsd el magad,nem nőies,a felnőttek körében sem divat

2011. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Én is 13 vagyok, és én szeretem a testmódosítás minden formáját (tetkós apuci..). Én magam i tetoválónak készülök, egyenlőre egy orrpc van tervben;) Ha jól átgondoltad, én max 10mm-t megengednék. A nagyobb már nekem se tetszik. Ha van kedved, írhatsz privátot:)

13L (festem magam, piercinget kapok ááá reszkessetek felnőttek:D)

2011. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
61%

19:03-as vagyok még:

Ugye sokan írják, hogy öregkorodra bezzeg hogy fog kinézni...De ez csak manapság fura, ha egy idős embernek tetkója/piercingje/tágesze van! Ha megöregszik a most huszonéves generáció, tök természetes lesz egy fültágítós, tetkós, piercinges nagymama/nagypapa.

2011. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

16 éves a legnagyobb lányom ( pici 2 éves hála istennek :-) Szerencsére a lányom nem szeretne, de ha szeretné , ezt az egyet akkor sem engedném. Tényleg akkor inkább köldökpiercing , ( az van neki ) vagy orrpiercing.Nem ítélem el a testékszereket, mert nekem is vannak és marha jól néznek ki, de akárhányszor meglátom egy lányon a fültágítót, hánynom kell tőle..

31.N

2011. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért ilyen sok a pc-s vélemény. nekem egyik pc se tetszik, a köldök pc nem tetszik, mondjuk nem vagyok husis, de akkor sem, orr pcben pedig csak a karika.. az ellen megint 'lázadás' van, tetszik még az ínyfék, de az leszakad, tetszik a száj pc, de abból is a modernebb, szóval akkor abból se..:) nem értem.:) azért köszönöm a véleményeket.:)) 19:03, örülök h így gondolod, nem tudok privátot írni, mert közbe megszűnt az emailem,de ha gondolod ird le légyszíves az msned.:) bejelentem és nem fogják látni.:) köszönöm :D
2011. aug. 31. 19:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!