Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/apukák! Ti megengednét...

Anyukák/apukák! Ti megengednétek ezt a 13éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok,jól tanulok,nem beszélek csúnyán a szüleimmel,vannak terveim,amikért 'küzdök is' viszont sokat vagyok a haverokkal,festem magam( alapozó,tus,spirál,) és a legdivatosabb ruhákba járok.Mivel mindent megbeszélek a szüleimmel, elmondtam apámnak hogy szeretnél fültágítót,már 2 éve is akartam) szóval mondta szó sem lehet róla..és ideges lett, másnap felhoztam neki másnap, higattan megbeszéltük, és megengedte, de csak az 5mm. igen tudom h ez ebben a korban nem való meg stb.. mekkora rossz vagyok most.. de szeretnék egy kicsit nagyobbat, olyan 8mm, mivel egy nagyon pici, és olyan mintha egy fül klipsz lenne. és ha már van tágitóm akkor tényleg 'igazi' legyen, nagyobbat nem szeretnék, mert az nem tetszik, és én csak ezt szeretném :)) megengednétek?! vagy ugy gondolnátok h ha ezt megengeditek akkor tovább fog menni? (tetkó,pc..) előre is köszönöm.!:)
2011. aug. 31. 13:35
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

engem különben nem az érdekel hogy meg marad-e vagy sem, hanem hogy ocsmány.

31.N

2011. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a fültágító eszméletlenül ronda még akkor is hacsak 5 cm. Nagyon ronda egy lyuk ott a füledben.


Ha még tetkót és PC-t is akarsz mellé akkor nem elég hogy a tetkó miatt 90% hogy nem lesz normális állásod de hiába jól tanusz meg nem beszélsz csúnyán, sminkel vagy anélkül, tetoválva, fültágítóban, PC-ben szerintem az egész város a kis tini k*rvának fog tartani. Ha nem ismernélek én kinézetre azt mondanám hogy elkényeztetett apuci kis kedvence vagy.


Nem elég hogy a fültágító ilyen kicsin is lehet ronda még tetkót is meg PC-t is akarsz aminek köszönhetően 100% hogy nem lesz normális állásod mert a legtöbb helyre ahol jól fizetnek oda nem fognak fel venni ezek miatt. Főleg a tetkó miatt.


Én is szeretnék tetkót de KOZMETIKAIT ami pár év alatt lejön és azt is csak később.


Nem tudom hogy felelőtlen, hülye vagy túl engedékeny-e az a szülő aki ezt megengedi.

2011. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Bárkóczi Máté!


A 19:03-as, 13 éves lány vagyok.


Apukámnak az egész háta és mindkét felkarja tele van tetoválva és mindkét fülében 3-3 fülbevaló van. 40 éves. Mivel edz, nem ereszkedik meg. Éttermünk van, családi házunk, boldog család. A testmódosítások ellenére is.


És miért ne lehetne jó állása, ha nem saját cég? A fogorvosomnak az egész karja kis van tetoválva. A HITTANTANÁROMNAK 5mm-s fültágítója van. A nagybátyámnak (egyetemi tanár) az egyik lába van végigtetoválva. Nagynéném óvónő, 7mm-s fültágítóval.


És miért lenne k.rva? Ők maximum ribancrendszámot varratnának. Szerintem is korai ennyi idősen a tetkó, meg a nagyobb fültágító, de ha valaki így elégedett magával és a szülei engedik? Ha ő így boldog és érzi magát szépnek? Erre nem gondol senki.

2011. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Szerintem nem szép egy lánynak, de ízlések és pofonok.Várj vele mert ha megbánod egy -két év után akkor marad a lyuk.Én tetkót akartam,de nincs pedig rajta voltam egy évig.Átgondoltam többször előny hátrány :)

23L

2011. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Sok helyen kizáró ok, és az állásinterjúról két perc után elzavarnának.
2011. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
nem mondtam h szeretnék tetkót,meg pc-t, mert nem szeretnék. és nem értem miért lennék ezért k.rva, és tinirbanc.. egy csomó ismerősömnek van tetkója, és van szép családja, jó állása,és boldogan élnek. ma már nem befolyásolja ezeket a dolgokat, hiszen már egy csomó ember akkor a híd alatt ülne..nem értem, ja és igen nem értem miért lenne ettől apám hülye.. hiszen ha tiltaná talán még jobban csinálnám.. és amúgyis ez csak 8mm, nem nem szeretnék nagyobbat azt én sem találom már szépnek, és simán összemegy 15mm alatt,rendes fülbevaló méretre..
2011. szept. 1. 07:42
 37/50 anonim ***** válasza:
49%
Nem engedném, mert egyrészt ronda, másrészt úgyis az lenne a vége, hogy már ilyen centis nagyságúakat pakolgatsz be, aztán jöhet a fülplasztika, mert úgy kinyúlik a fülcimpád, hogy nem megy vissza.
2011. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

én tuti nem engedném meg

bár most lehet én leszek a rossz mert nekem 12 évesen is festve volt a hajam bár a festék lekopik,a fültágitó meg ott marad ÖRÖKRE

és gondolj már bele,milyen undoritó lesz,80 évesen megereszkedik a bőröd,meg mindened,és a lyuk is 2x akkora lesz és ott fog fityegni rajtad :S

2011. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Dehogy marad ott örökre, max az ilyen több centisek ,de könyörgöm nem szeretnék nagyobbat. csak azt szeretném ha normális fültágitó lenne.:)) és nyolcvan éves koromban már annak örülök hogy élek, és nagyban lekaksiznám azt h mi lötyög rajtam.. a mellem is fog, az egész bőröm meg lesz nyúlva, ráncos is leszek.. és?!
2011. szept. 1. 14:28
 40/50 anonim ***** válasza:
57%

úgy birom mikor a 13 évesek osztogatják itt az okosabbnál okosabb tanácsokat,a nagy élettapasztalatukkal..

Könyörgöm azt se tudod milyen egy állásinterjú.........

Ha megfogatdtok valamit,ne akarjatok túl tapasztaltnak és felnőttnek látszani minimum addig amig nem szőrös a lábatok

2011. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!