Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/apukák! Ti megengednét...

Anyukák/apukák! Ti megengednétek ezt a 13éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok,jól tanulok,nem beszélek csúnyán a szüleimmel,vannak terveim,amikért 'küzdök is' viszont sokat vagyok a haverokkal,festem magam( alapozó,tus,spirál,) és a legdivatosabb ruhákba járok.Mivel mindent megbeszélek a szüleimmel, elmondtam apámnak hogy szeretnél fültágítót,már 2 éve is akartam) szóval mondta szó sem lehet róla..és ideges lett, másnap felhoztam neki másnap, higattan megbeszéltük, és megengedte, de csak az 5mm. igen tudom h ez ebben a korban nem való meg stb.. mekkora rossz vagyok most.. de szeretnék egy kicsit nagyobbat, olyan 8mm, mivel egy nagyon pici, és olyan mintha egy fül klipsz lenne. és ha már van tágitóm akkor tényleg 'igazi' legyen, nagyobbat nem szeretnék, mert az nem tetszik, és én csak ezt szeretném :)) megengednétek?! vagy ugy gondolnátok h ha ezt megengeditek akkor tovább fog menni? (tetkó,pc..) előre is köszönöm.!:)
2011. aug. 31. 13:35
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csináltass,mert elég undorító.És mi van ha pár héttel később már nem fog tetszeni?!:O

13/L

2011. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
nem osztom az észt, nem is okoskodok, tényleg nem tudom milyen egy állásinterjú,de azt tudom h nem nagyon befolyásolja.. ismerősök által tudom.:) utolsó: 2éve szeretnék..:) nem hiszem hogy holnap azzal kelnél fel h jaj nekem ez nem kell :)
2011. szept. 1. 19:06
 43/50 anonim ***** válasza:
68%

"tényleg nem tudom milyen egy állásinterjú,de azt tudom h nem nagyon befolyásolja.. ismerősök által tudom.:)"


Ha a teszkó árufeltöltőnek jelentkeznek, akkor lehet hogy nem számít. Ha normális szakmát akarsz, akkor viszont nagyon is fontos a megjelenés, mert a céget képviseled.

Manapság a HR-esek megnézik az iwiw és facebook adatlapokat, és ha az illetőről provokatív, vagy részegen bulizós képek vannak fenn, be se hívják.

Mi egyet behívtunk, de csak röhögni, mert azt mondtuk hogy ezt a kretént látni kell élőben is.

2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 08-31 23:29



PEersze, meg az apácáknak is fültágítójuk van.., sőt az összes tanárnak, valamint vegyésznek, fizikusnak, stb...

Ne legyél már kretén..Remélem, te magad sem hiszed el, amit leírtál.

2011. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
ahhoz azért elég sok embernek van, h ilyen meghatározó legyen.. na mindegy :D
2011. szept. 3. 18:34
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

"ahhoz azért elég sok embernek van, h ilyen meghatározó legyen."


Jónevű multiknál dolgozom/dolgoztam, soha egy kollégának sem volt még orrpiercingje sem. Tilos továbbá a látható helyen a tetoválás, stb.

Az, hogy te más körökben mozogsz és ott több ilyen van, az nem jelenti azt, hogy nagyon általános és elfogadott lenne.

Tőlem akár akkorára is tágíthatod a füled hogy egy elefánt is átférhet rajta, de ha én interjúztatlak, két perc után már az irodán kívül leszel, mert ilyen kinézettel nem képviselhetsz egy normális céget.

Az éjszakai árufeltöltő meg tök mindegy hogy hogy néz ki a teszkóban...

2011. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
100%
Hát...nem értem, 13 (!) évesen miért kell magadat festened! Amúgy...a fültágító nagy hülyeség. Most, hogy még kicsi vagy, úgy gondolod, hogy milyen menő leszel stb; de ahogy előttem is írták, később valószínűleg meg fogod bánni, ráadásul ilyenkor az emberek előítéletesek lesznek veled, hiába te nem vagy "suhanc" v. ilyesmi. Szerintem 18 éves korodig sokszor gondold át, és meglátjuk, kb. egy-két év múlva már (!) örülni fogsz, hogy nem csináltattál :)
2013. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Megengedték anyudek?
2014. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Már felnőtt vagy...

Na beláttad, hogy hülyeség?

2019.

2019. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

Én megengedném, te tested, ha neked úgy tetszik, légyen. Azt csinálsz vele amit akarsz. Nyilván mondjuk egy tetoválást nem engednék még, mert azt nagyon át kell gondolni. De ez csak egy pc, ha kiveszed, akkor összeforr egy bizonyos méretig.



39F /1 fiú és 1 lány apukája/

2019. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!