Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van legjobb barátod/barátnőd?...

Van legjobb barátod/barátnőd? Hogy hívják? Téged hogy hívnak? Hiszel a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:16
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
61%
Engem úgy hívnak, hogy Karcsi. A barátnőm is Karcsi. Nem hiszek, a fiú-lány barátságban.
2011. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
69%
Van legjobb barátnőm, a nevem és az ő neve titok, és nem hiszek a fiú-lány barátságban. Nekem az összes fiú-lány barátságomból az lett, hogy a fiú többet akart. De hogyha jól néz ki, és jól megvagyunk, meg minden tökéletes, akkor meg én akarnék többet valószínű.
2011. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Nekem három nagyon jó barátnőm van,régóta ismerem őket.

És hogy őszinte legyek nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban mert eddig csak negatív élményeim vannak ezzel kapcsolatban(eddig két nagyon jó fiú barátom volt de sajnos egyik esetben sem működött jól a dolog mert kiderült,hogy igazából több voltam nekik mint barát. )

16/L

2011. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
36%
Van. Dobe (;)). Teme (xD). Hiszek, van legjobb fiú barátom is:)
2011. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
83%

Kedves utolsó!

Előbb utóbb magad is belátod, hogy a fiu-lány barátság az igazi. Majd ha kicsit idősebb leszel, és elér a szerelem.

2011. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
86%

"amúgy egy barátja lehet 1 embernek a többi csak haver"


Ez talán törvényszerű ? Valaki ballábbal kelt fel ...

BARÁTOK-nak azokat nevezem akikell olyan jóban vagyok mintha testvérek lennénk. Igen van is egy legjobbbarátnőm. A többiekell is ilyen a kapcsolatom, őket sajna később ismertem meg. Voltak olyan "barátaim" akik mindig becsaptak, kétszínűek voltak/vannak. A HAVEROK azok akikell beszélünk általános témákról stb...


Én hiszek a fiú-lány barátságban :)

2011. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Ez az ballábbalfelkelt

Szinte testvérem igen jól írtad

EGY BARÁT NEM VER ÁT!

Ezért van 1

ha meg később ismerted meg ,hogy lehetett a barátod?

Ellentmondassz saját magadnak...

Fiú vok és a legjobb barim is fiu

volt egy nagyon jó lány haverom("barát"nem az mert csak 1 van)amíg tudtam ,hogy van valakije sosem néztem rá mint nőre (1 évig)mikor megtudtam ,hogy szakítottak utána szerettem volna tőle valamit ,amúgy mindig többet akar az egyik mint a másik ,max nem mondja el,ki!

2011. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Halottam már olyat ,hogy "a szerelmed lehet a legjobb barátod" és elvileg benne kellene a legjobabn bízmi!Esetleg ilyen fiú lány barátság lehet,de ezt nem annak mondják
2011. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
77%

Van, és ritka mint a fehér holló. Gábor - Kriszti.

Nyilván lehet szexuális töltete egy egészséges baráti kapcsolatnak is, az impulzust persze mindenki otthon vezeti le/be :).

2011. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 Szilvike95 válasza:
88%
legjobb barátom: Donát, legjobb barátnőm: Lexy. Szilvi vagyok... Szerintem az hogy van legjobb barátom az megmutatja :)
2011. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!