Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van legjobb barátod/barátnőd?...

Van legjobb barátod/barátnőd? Hogy hívják? Téged hogy hívnak? Hiszel a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:16
1 2 3 4 5 6
 41/54 naphtha válasza:
68%
Van fiú-lány barátság, csak nem őszinte :)
2011. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim válasza:
100%
Van Legjobb barátnőm, akit úgy szeretek, mintha a testvérem lenne. A legjobb barátom pedig a párom. Mindent el tudok neki mondani és mindent meg tudunk beszélni. A fiú lány barátságban általában tényleg többet érez egy idő után valamelyik fél.
2011. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Kedves 09-12 16:35 van olyan ,de itt is a nem homo a másikat megpróbálja megszerezni!
2011. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim válasza:
100%

Az ,hogy az egyik fél mindig vonzódik a másikhoz egy fiú-lány barátságban, nem igaz! Nagyon sok ilyen van, az nem is igazi barátság, és csak addig tart, míg a vonzódó fél meg nem unja.. Nekem speciel 2 olyan fiú barátom is van, akikről TUDOM, hogy sosem vonzódtak hozzám, se én hozzájuk. Az elejétől kezdve nem volt gond. Tény, hogy nem annyira nagyon bensőséges a kapcsolatunk mint Joeynak(nem tom h kell írni) és Dawsonnak :D Én hiszek a fiú-lány barátságban, annyi, hogy nem mindenki alkalmas rá :D

Legjobb barátom: nincs, van 2-3, aki nagyon jó, de mindenki másféle barát, nem tudok egyet kiemelni.


23L

2011. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
59%

kedves 2011.09.20 14:16

csak egy legjobbbarát van a többi csak haver inenntől a válaszod semmis sajnos

A legjobb barát minden téren nem olyan ,hogy itt egy kicsit ott egy másik egy kicsit!

2011. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:
100%

van legjobb barátnőm, de a legjobb barátaimnak két srácot vallok. mindkettővel nagyon sokat beszélgetek velük, a legbensőségesebb témákról is. És cs barátok vagyunk, bár régen az egyik iránt kicsit többet éreztem, de cs alig egy hónapig. Azóta ,,cs" hihetetlenül fontos emberek az életemben, akiket nagyon szeretek és oda vagyok értük, de cs barátilag. És ők sem éreznek többet. ( bár az tény, h sok köztünk a korkülönbség 9 és 6 év, de eddig mindig idősebb srácokba szerettem bele, úgyh még ilyen szempontból,,beleférnének")

Ja, én Lili vagyok, a barátnőm Kati, a srácokat Dávidnak és Robinak hívják.:)

2011. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
54%

Kedves mindenki csak 1 barátja lehet az embernek

Kedves utolsó ahol akartál valamit az egyiktől az már nem tiszta barátság és sosem lesz.

Ráadásúl ha azt méregeted ,hogy korilag is bele férnénak akkor nem lehetnek közönbösek meart akkor iylen eszedbe sem jutna.

2011. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom fiú.

van :)

15F , 14L

2011. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Nekem van fiú legjobb barátom (nő vagyok).

Fősulira jártunk együtt, soha ne értünk egymáshoz, de volt, hogy szakdolgozatírás alatt egy ágyban aludtunk, mert csak egy ágy van a szobájában, nekem pedig nem volt internetem otthon.

Azóta én házas vagyok két gyerekkel, ő jegyes. Ő volt a ceremóniamester az esküvőmön, a mai napig olyan, mint ha családtag lenne. Ő is és a menyasszonya is. Terészetesen a férjemmel is nagyon jóban vannak.

2011. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Igen van legjobb barátnőm..nevet nem akarok írni bocsi:)Igen hiszek,van egy nagyon jó fiú barátom..:)
2011. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!