Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem gáznak, ha anyumma...

Miért érzem gáznak, ha anyummal sétálok, amikor magam is tudom, hogy egyáltalán nem az?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi ütött belém, egyáltalán nem értem magam. Talán azért érzem kicsit kellemetlenül magam, amikor anyummal sltálok, mert akiket látok a városban, kamaszokat, mind szülők nélkül vannak. Ez a kamaszodáshoz tartozik?

12/L


2011. szept. 19. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia ne akadj ki enyire egy kicsit en is roszindulatunak talalom a valaszokat v inkabb elitelonek. Bar valoszinuleg van igazsag abban amit irnak. De azt h olyan akarsz lenni mint masok ne ugy ertsd h felnezel a divatcicakra. Ezek az erzesek onkentelenul jonnek valaki fogekonyabb erre van aki erosebb es nem befolyasoljak olyan konyen. Egyszeru pelda uj suliba mesz, evnyito van megerkezel az osztalyba, te bluzba oltoztel meg szoknyaba.

Erre az egesz osztaly utcai ruhaban van , ilyenkor igenis sokan furan ereznek magukat, mert kilogsz a sorbol.

Talan legkozelebb, a setanal gondolj bele ebbe h igazabol ezek kulsosegek ami bent van az az h szereted az anyukad ez fontosabb mint , hogy egy masik tini esetleg teves kovetkezteteseket von le. Az emberek roszindulatara mindig szamithatsz, nem lehet megfelelni mindenkinek. De ha rosszat hoz az elet es egyszer majd tenyleg olyan helyzetben leszel hogy tenyleg mindenki elutasit egy ember biztos melletted all majd es az az anyukad lesz.

Szerintem jo szived van h ezen emeszted magad. Inkabb onbizalom hianyod van.

Es be kell h valljam amkor en tini voltam sokszor en is cikinek talaltam anyuval menni. Hozzateszem h adott okot ra. Egyszer pl amikor az elso randimra mentem eljott utannam kocsival amibe bepakolta a tesom es ket unokatesom amikor odaertek hozzank szepen lelassitott h a fel csalad akik amugy logtak az ablakbol, kenyelmesen tudja vegigmerni a sracot. A fold ala tudtam volna sulyedni :D persze ma mar jot nevetek rajta.

Ne aggodj ez az erzes el fog mulni, addig is ne vegy rola tudomast. Fel a fejjel.

2011. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, azt hiszem, segítettetek. =)
2011. szept. 26. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!