Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek meddig engedjem...

Szerintetek meddig engedjem ki a 14 éves lányomat a pasijával este, mert folyton csak vita van belőle, és bákét akarok itthon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 19:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mért ne lenne?? Tanulni hétvégén szokott, jó jegyeket kap azzal nincs baj, csak aggódom.
2011. okt. 29. 21:02
 12/28 anonim ***** válasza:
10%

Ha 14 éves a lányod, akkor most áll pályaválasztás előtt ugye? Akkor azért inkább a tanulással kellene foglalkoznia, és talán többet, minthogy csak hétvégén tanuljon. Bár nem akarok beleszólni a gyereknevelésedbe.

Csak mondjuk a középiskolában már nem lesz elég, ha hétvégén tanul és most könnyen hozzászokhat ahhoz, hogy hétköznap ahogy hazaér a suliból nincs kötelezettsége, nem kell leülnie tanulni, így pedig a középiskolában gondok lehetnek.

Legyél kicsit következetes, gondolj a jövőre.

2011. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A pályaválasztással nincs próbléma Orvosi egyetemre készül és tesz is érte. Osztályelső 4-esnél rosszabb jegye nincs minden órán figyel így nem kell sokkal többet tanulnia. És különben is vannak kötelezettségei számára a táncnál nics fontosabb amit szintén olyan komolyan vesz, hogy országos bajnokságot nyert (Hip-hop). De lécci a kérdésre válaszoljatok, meddig engedjem ki a szintén inteligens gimnáziumba járó barátjával?
2011. okt. 29. 21:24
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

20:48 vagyok

Ez nekem egy kicsit kamuszagúnak tűnik,Nektek nem????

Egy felelősségteljes anyuka nem így beszél,hogy ráér hétvégén tanulni és egyebek... Szerintem maga a 14 éves lány tette fel a kérdést,hogy mi mennyit mondunk és hogy meg tudja mutatni az anyukájának,hogy ő márpedig maradhat 9ig,mert itt is annyit javasoltak.

2011. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem romlanak a jegyei, minek vészmadárkodni. Megvagyok elégedve a jegyeivel a tanulási technikájába pedig nem szólok bele, hamarosan egyetemre megy és ott már nem lesz ott, hogy mindíg figyelmeztessem. Magával tol ki ha nem tanul, és ezt ő is tudja. Az pedig, hogy nem én írtam ki, egyenesen felháborító!
2011. okt. 29. 21:34
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
..Ha Te írtad ki,vagyis az anyuka,és nem a lánya..akkor miért nem tudod elfogadni a válaszunkat,vagyis azt,hogy 9-ig max a kimenetel??
2011. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én is eddig engedem ki de hisztizik, hogy tovább akar és, hogy már nem kisgyerek.
2011. okt. 29. 21:54
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom... elég zavaros ez az egész... ha egészen estig a "pasijával" van nem tudom milyen csuda tanulási technikája lehet...
2011. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
Poén hogy én 16 vagyok és engem ki sem engednének :@ ! Amúgy ez csak bizalom másrészt meg az útcán úgy sem lehet olyat csinálni szerintem 8 sulinál 9-10 hétvége :) !
2011. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem este 9-ig 14 évesen kint lenni iskolaidőben,sok!

És 17 évesen mit akar majd?

Kicsit nekem is zűrös,olyan,mintha maga a lány tette volna fel a kérdést így szimplán a fogalmazást meg helyesírást nézve,de lényeg-a lényeg számomra a 9 is soknak számít.

2011. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!