Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek meddig engedjem...

Szerintetek meddig engedjem ki a 14 éves lányomat a pasijával este, mert folyton csak vita van belőle, és bákét akarok itthon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 19:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Első és sokadik válaszoló vagyok. :)

Felmerült bennem egy kérdés. Ugyan miért írtad ki a kérdést, hogyha utána úgysem fogadod meg a tanácsunkat, vagy jön az, hogy de nyafog, hisztizik akármi.

Megkérdezném a lányt, hogy mégis meddig szeretne kint lenni?!


Igazad van, valóban nem kislány már, de nem is felnőtt, és az orvosi egyetem kicsit még messzebb van, először érettségizzen le, aztán beszélhetünk orvosi egyetemről.

Jó, hogy a békére törekszel otthon, de nem mindegy, hogy hogyan. Ülj le vele és beszéljétek meg, nem az a megoldás, hogy te engeded ameddig ő kint akar lenni csakhogy béke legyen nálatok.

2011. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
39%
10ig legkésőbb, ha a közelben maradnak, nem lehet baj
2011. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Én vagyok az aki azt mondta,hogy kamuszagú ez a kérdés,és ezt továbbra is fenntartom,az egyik válaszoló aki azt írta,hogy a stílusából is rá lehet következtetni,ebben igazat adok neki,én is észrevettem... az utolsó válaszoló pedig nagyon túlment a 10 órával... akkor már aludni kéne,ne pasival császkálnia amikor meg másnap suli...

Tehát kedves 14 éves lány azt mondom neked,hogy elég egy fél óra,aztán menjél tanulni és aludd ki magad....

2011. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Legkésőbb 21:00.

Egy gyerek ne mászkáljon az éjszakában, se társaságban, se egyedül.

2011. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
28%
ha ismered a fiut akkor esetleg 0:00 ig is ha meg nem akkor 21:00
2011. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
59%

Majdnem 16 vagyok, most 10-es. Kitűnő tanuló voltam eddig minden évben. Rengeteget kell tanulni, és nem elég csak hétvégén, szerintem. Már több, mint egy éve együtt vagyunk a barátommal, aki szintén nagyon jó tanuló (tavaly kitűnő volt) és osztálytársam. De sosem voltam még kint 7-nál tovább vele. Én is járok táncolni, drámára is, általában ilyenkor fél 7-re érek haza. Utána már meg sem fordul a fejemben, hogy kimenjek. Inkább tanulok, olvasok stb. Amúgy meg nem lakom messze a sulitól, de így is mindennap lefekszem legkésőbb 10-kor.

Kedves kérdező, ha a lányod kilencig kint van, mikor szokott lefeküdni, és mikor kel? Amúgy meg mindennap találkoznak, nem? És ha van olyan nap, amikor nem... Akkor ott van a telefon, az msn, a facebook, rengeteg vívmány amin simán beszélgethetnek.

Egyébként tényleg furcsa a kérdés, mert az orvosi egyetemig még minimum 4 év van, ha esetleg olyan gimibe megy akkor még 5 is.

2011. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
68%

A kérdés kamu!!!! Egy felnőtt nő, egy anya nem használ olyan kifejezést, hogy "a lányom pasija", illetve "De lécci, a kérdésre válaszoljatok..." Sőt, még csak ilyen kérdést sem tesz fel!!!

Egyébiránt következetesnek kell lenni, megbeszélni valamit, és ahhoz tartani magunkat. Ha most vagy 8.-os, akkor iskolaidőben csak akkor engednélek el, ha megtanultad a leckét, és akkor is kb. 8-ig. Nekem aztán hisztizhetnél, nem hatnál meg vele.

2012. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
bár én már 10éve túl vagyok ezen a korszakon,nem voltak szigoruak a szüleim.hétközben nekem 8ra kellett hazamenem,hétvégén pedig 10re.viszont ha késtem!!!1hétig nem mehettem ki.
2013. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!