Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Utálom az életem!

Figyelt kérdés

gyűlölöm hogy annyi mindenre vágyok és nem vehetjük meg... imádok öltözködni, szinte az az életem, tudom mit mivel kombinálnék, már szinte csak turikba járok hiszen ott vannak a legyegyedeibb és legolcsóbb cuccok.. d emég ha sok pénzből jó sok ruhát ki tudnék hozni.. kb. havonta kapok öszvissz négyezer forintot és abból gazdálkodjak...

a másik hobbim a fényképezés, és tudnék is de a gép amit kinéztem az 150 ezer forint, igaz nekünk van egy de az olyan hogy ilyen alapgép még időzítő sincs rajta hogy lefényképezhessem magamat..

szeretnék sok ruhát, fényképezőt, hangszert venni de utálom hogy nincs rá pénzünk!!! egész nap csak sírok... amikor látok interneten lányokatz jó ruhákban jól lefényképezve...és a stílusom nekem is megvan, de ez a négyezer forint SEMMIRE sem elég.. a felét kajára költöm..



2011. okt. 29. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
90%

Na most kiakadtam. Ami várható volt, elvégre a Gyakori Kérdések-en vagyok, már vagy 30 perce.

Szeretnél sok ruhát. Mert mindened a divat. Szeretnél akár hetente többször ruhákat venni magadnak, mert szerinted így csinálják azok, akiket érdekel a divat. Ezen kívül szeretnél fényképezni. Elsősorban saját magadat szép ruhákban. Egy 150.000 forintos kamerával. És irigyled azokat a modelleket, akik szép ruhában jól vannak lefényképezve.

Nálad felszínesebb embert még életemben nem pipáltam, pedig láttam már cifra dolgokat. Nem sokat, de azért egy keveset.

Az a benyomásom, hogy a tipikus Talk to your daughter before beauty industry does és a White People's Problem szindórámval állunk szemben. (Ezek azt jelentik: Beszélj a lányoddal, mielőtt a szépségipar teszi meg és Fehér Ember Probléma , bocs, de nem bízom az IQ-dban)

Drága kedves kislány. Havi 4000 forintból egy egész afrikai falut el lehetne tartani, de az is lehet, hogy kettőt. Miért kell neked 150.000 forintos gép ahhoz, hogy lefotózd, ahogy pózolsz és feltedd a facebook-ra? És egyáltalán: tudod te, ki az, aki hetente többször nem turkálóból jó ruhákat vásárol magának? Paris Hilton. Ha felnősz és szállodát nyitsz, akkor te és a gyerekeid (akiket előre sajnálok) hetente többször mehettek az Andrássy útra vásárolni. Szeretnél sok ruhát. Van aki csak úgy egyszerűen egy téli kabátot szeretne, hogy ne pulóverben járjon. Vele mi lesz? Mi lesz azzal, akinek a szülei havi 500 forintot tudnak adni és nem jár se turkálóba, se sehova, max a vegyesboltba egy 50 forintos csokiért minden héten? Az öltözködés nem hobbi. Ha milliomos leszel, majd hobbi lehet, de addig nem az. Addig olyan, mint az evés. Eszel, hogy ne halj éhen, felöltözöl, hogy ne fagyj meg. Ha havi 4000-et kapsz, abból olyat eszel, amire futja és a legjobban ízlik. Ha havi 4000-et kapsz, abból olyan ruhákat veszel, amire futja és a mi a legjobban tetszik. Jó lenne, ha felismernéd a korlátaidat és megtanulnál együttélni velük. Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, és hiába bőgsz, nem fog tovább érni épp ezért akár abba is hagyhatod. Szép lányok szépen lefotózva az interneten szép ruhában? A szép lányok az interneten szépen lefotózva szép ruhában fogyitablettákon és retken élnek és 8 technikus csinál nekik feszes popsit a photoshop neveztű szerkenytűvel, tudod, az a fénykép szerkesztő program (még mindig nem bízom az IQ-dban). Ennyit a fejmosásról.


Pénz kell? Elmész dolgozni? Mikor? Amikor csak van időd. Ha akarok valamit, arra találok időt. Nem érsz rá délután? Miért nem? Külön órára jársz vagy a barátaiddal lógsz? De jó dolguk van egyeseknek. Vágyni mindenki vágyik sok mindenre. A pénz pedig nem fán terem. És örökké megkeseredett ostoba kis ribi maradsz, ha nem tanulod meg azt értékelni, amid van, ahelyett, amid soha nem lesz. (talán mégse volt vége a fejmosásnak)


18/L

2011. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Lány az internetről jó ruhában, jól lefényképezve, havi 4 forintból.

WHIIIITE PEOPLE'S PROBLEEEEM


18/L

2011. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a kérdező már jó ideje nem szólt hozzá a dolgokhoz, valószínűleg, bár nem biztos, rájött, hogy mekkora egy ***** volt és talán most is azon töri a degenerált értékrenddel kibélelt kis cuki fejét, hogy esetleg, meg kéne változni.
2011. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
72%

Fú, kis csaj, de nagy problémád van. Arra még esetleg nem gondoltál, hogy a szüleid mennyit dolgoznak azért, hogy neked legyen ruhád, kajád, egyéb szükségleteid? Hogy nekik napi 12 órát kell állni, vagy egész nap futnak és idegeskednek, hogy ki legyen fizetve a csekk meg ne kapcsolják ki az áramot? Elhiszem, hogy nem jó érzés... nekem is szükségem lenne pulóverre, de tudom, hogy majd csak fizetéskor kaphatok és akkor sem fogom a legdrágábbat megvenni, hanem bemegyek a kínaiba és ott vásárolok. Nem csak te vagy egyedül, aki sok mindent szeretne. Én pl. érettségi ajándékként szeretnék külföldre utazni, meg szeretném venni a HP4-et mert csak az hiányzik a gyűjteményemből. MAJD ha lesz rá keret. Tudom, hogy ez most fáj, meg ez az igazság... nőj fel! Álomvilág-szindrómában élsz, ami elég veszélyes tud lenni. Ha pedig több mindent akarsz, akkor menj diákmunkára. Nagyon sokan ezt csinálják. Fel kell állni a gép mellől és lustálkodás helyett elmenni melózni... akkor majd megtudod, hogy a pénz nem fán terem és sajnos MAGYARORSZÁGON vagy, ahol nem tehetsz meg akármit.

17/L.

2011. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
10%
pár év mulva keresel egy pasit aki támogat és lesz mindened. De szerintem most is találnál ha ilyen igényeid vannak biztos csinos az alakod is ugye? Tudok ajánlani pasit ha érdekel irj privit 14 el is multál ugye? Mert csak akkor
2011. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
8%

sehonnan ne szerezz pénzt.hagyd így.amúgy kaját nem neked kéne venni.csokit v szenyát sulibüfébe max.amúgy turiból is vehetsz jó cuccokat.van sok márkás is.meg nem mondanám rájuk h turis v márkás.H&M,F&F,Mayo Chix cuccok például.

más nem kap 4000ft-ot havonta.én se.én 2000ft-ot kapok havonta.de nagyon jó nekem így mert utazásra gyűjtöm.gyűlik is rendesen.és azzal többre megyek mint a te céljaiddal.és van nyelvvizsgám.most megyek középfokúzni,nálunk ez így megy a pénz.de biztos jobban járok vele mint te.ja.és könyvekre gyűjtöm,történelmi regényeket olvasok.imádom a törit,és azzal legalább kielégítem a tudásvágyam.mennyivel többek az én céljaim!pedig én se veszek hetente többször új ruhát.talán tegyél le valamit te is az asztalra.

de van egy ötletem hogy honnan szerezz pénzt!vannak pályáztaok,amikre ha pályázol és elérsz valami helyezést,akkor a díjad pénz lesz.próbálkozz ilyennel.biztos vannak iylesmik neten is.van olyan ahol akár vásárlási utalványt is lehet venni.:):D

2011. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
73%

amúgy örülj h ez a legnagyobb kínod.előző vok.

14/L.

2011. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
nyerni*
2011. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim válasza:
100%
Szia! Vállalj valami munkát. Újságkihordás, boritékolás, posta...stb. Meg kell tanulni milyen az amikor az ember valamire spórol, és milyen édes érzés utána megvenni.
2011. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:

Hát, először is igazatok van, de most nem fog az a rész következni, hogy "tényleg egy felszínes liba vagyok", mert nem vagyok az.

Az érzéseim mindig hullámzanak.. és ez egy ilyen pillanat volt.. amikor azt látom hogy nem kaphatom meg amire vágyok, a másik pillanatban meg teljesen boldog vagyok, és mindenből találok kiutat. Hogy miért tettem fel a kérdést? Őszintén tényleg nem tudom, szerintem ki akartam írni magamból. Tényleg nem világfájdalom, tudom.

De itt most minden válaszból az jött ki, hogy azt gondoljátok, hogy nekünk még a kajára sincs pénzünk. Nem vagyunk ilyen szegények de az hónap utolsó hetében már van egy x összeg, amit nem léphetünk túl...

Ám a kérdésem az volt, honnan hogyan szerezhetnék pénzt. Igen most hogy így visszaolvasom akérdést tényleg elég undorító hogy "utálom az életem mert a gépemen nincs önkioldó"....

de én nem vagyok ilyen felszínes liba. Az életem nagy részét a "boldog pillanatok" jellemzik (a hangulatváltozásban). Nem vagyok felszínes. Az osztály legjobb tanulója vagyok, és mindezt tudatosan a "jó jövőért", mindezt mert ezt hozom ki magamból. Elítélem azokat a lányokat akik kiutálják az osztályból azokat akik nem szépek, vagy ilyesmi, szerintem EZ a felszínességhez tartozik.

Tehát a kérdésem az volt honnan szerezzek pénzt, és csupán leírtam mire kell.

Mellesleg az összes válaszból az jött le, hogy én biztosan egy naagyon csinos kis csajszi lehetek aki azt akarja hogy a szép ruháiban lefényképezhesse magát és feltehesse az internetre.. hát nagyon nem így van. A jó ruhákat azért szeretném hogy kialakíthassam a stílusom, stb. a fényképezőgép azért, mert imádom fényképezni, a barátaimat (nem partiképek formájában, hanem "modellesen), tájakat, virágokat, városokat. Jelenleg is van egy gépünk, ám azt nem tartom elég jónak.

A zsebpénzemet illetve az összes olyan pénzt amit kapok félreteszem a fényképezőre, és ha az meglesz, utána már csak arra költöm amire "akarom" (ruhák, stb.).

Ruhákat pedig akkor veszek ha majd anyukámmal megyek vásárolni.

És azon dolgozom hogy a jövőm olyan legyen amilyen én akarom.

2011. okt. 31. 11:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!