Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan szerezzek pénzt?...

Honnan szerezzek pénzt? Utálom az életem!

Figyelt kérdés

gyűlölöm hogy annyi mindenre vágyok és nem vehetjük meg... imádok öltözködni, szinte az az életem, tudom mit mivel kombinálnék, már szinte csak turikba járok hiszen ott vannak a legyegyedeibb és legolcsóbb cuccok.. d emég ha sok pénzből jó sok ruhát ki tudnék hozni.. kb. havonta kapok öszvissz négyezer forintot és abból gazdálkodjak...

a másik hobbim a fényképezés, és tudnék is de a gép amit kinéztem az 150 ezer forint, igaz nekünk van egy de az olyan hogy ilyen alapgép még időzítő sincs rajta hogy lefényképezhessem magamat..

szeretnék sok ruhát, fényképezőt, hangszert venni de utálom hogy nincs rá pénzünk!!! egész nap csak sírok... amikor látok interneten lányokatz jó ruhákban jól lefényképezve...és a stílusom nekem is megvan, de ez a négyezer forint SEMMIRE sem elég.. a felét kajára költöm..



2011. okt. 29. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

Van aki csak a drágább cuccokban érzi jól magát, mert ott a tudat, hogy keveseknek lehet ilyen.

Hogy a cucc hogy néz ki, az majdnem mindegy.

Láttam repülőtéren táskákat 25 és 100 ezer között, ha leveszem róla a designert 5000-et sem adnál érte.

Van a világnak ilyen nézete...

2012. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
84%

17:17

Hidd el.. bárkinek lehet táskája 100.000Ft-ért.. még nekem is. Ha nagyon kéne akár ma délután besétálok a boltba és kp-re veszek kettőt.

De bárkinek nem lehet annyi esze, hogy megkérdezze magától.. mi a f***-nak?

2012. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Én is megtehetném (főleg azért! mert előtte nem szórtam el a pénzem), de engem a TUDAT nem boldogít, attól nem húzom ki magam jobban, hogy nééé, én miben vagyok, attól nem leszek több.

Nekem ilyen a felfogásom..

2012. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
Úristen -.-' én évente kapok új ruhákat, vagy öröklök, kivéve persze ha hamarabb kinövöm őket. Mi se vagyunk milliárdosok, de viszonylag jól élünk, mégsem sírok azért, mert nem kapok havonta új ruhákat...inkább értelmesebb dolgokra kérek pénzt. Ez azért túlzás, nem gondolod? Én se kapok zsebpénzt, úgy mellesleg. Az meg, hogy "nincs időzítő a fényképezőgépemen" -->komolyan nincs nagyobb gondod, mint ez?? Néha már nagyon megdöbbentenek a "mai fiatalok"... L/13
2012. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
Olvastam a kommenteket, és sok mindenben egyetértek veletek, pl. hogy engem se boldogítana a tudat, ha drága ruhám lenne...:) Egyébként sokszor a turkálókban UGYANAZT A RUHÁT veszed meg, amit a márkaboltokban, csak TIZEDANNYIÉRT. Persze van, akit zavar, hogy "már egy hónapja lejárt"...
2012. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim válasza:
84%

De egy kis elkényeztett tyúk vagy-.-"

Én igaz, fiú vagyok, kapok félévente új ruhákat, de max egy pulcsi, egy nadrág és kész. vagy ha kinövöm akkois természetesen. tavasszal és ősszel kapok cipőt. ENNYI.

Van egy samsung corbym, és már 1 éves telefon! Úristen! Mivan akkor?!? lesz*om! elég nekem ez!

nem kell sz*r iphone meg ilyen (f)osok.... Sőtt: nincs saját gépem sem. anyám, apám, tesóm, én ugyanazt használjuk.

És mégis boldogan élek! nem vagyok elkényeztetve, nem vagyok gépfüggő! nem azért, mert nem engednek gépezni, Hanem azért mert tudom h hol a határ(!).

És még te nyafogsz, h neked nem elég havonta 4000_Ft.

Hátt megáll az eszem!

Nemvagy normális.

Ha én ennyit kapnék, akkor nem b*sznám el rögtön, hanem elraknám. Mert ugyanis minden héten kell venni a cicámnak, tekimnek, hörijeimnek, tengerimalacaimnak kaját. és még te nyafogsz...pffhh-.-

2012. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

majd ha te magad is szülő leszel és a gyereked ezek után fog nyávogni a válság közepette akkor kíváncsi lennék mit mondanál neki....

én már dolgozok és turiba vásárolok. egyedül cipőt meg fehérneműt szoktam venni boltba, de akkor a márkásat drágát veszem h jóó időre kitartsanak.

mikor nem melóztam akkor én is ekörül kaptam zsebpénzt de akkor bőven elég volt nekem, sőt néha még maradt is.

majd ha dolgozol összegyűjtöd rá a pénzed. addig meg ülj a seggeden és tanulj!

2012. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 zsotya98 válasza:
51%
Dolgozz !!! És ne verd el a lóvét!!
2012. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim válasza:
Én nem kapok zsebpénzt. Ruhákat max fél évente kapok, és akkor szerencsém van. A nyáron szinte minden cuccom kinőttem, de most pont úgy állunk, hogy nem tudunk mindenből újat venni, így 3 naciban fogom tengetni a következő 3 hónapban. Ennek ellenére mégsem gyűlölök semmit és senkit, egyszerűen most ez van, meg kell érteni. Én is imádok fényképezni, rendszeresen indulok pályázatokon. Javaslom neked is, ha olyan fontos hogy hetente legyen új ruhád, akkor próbálj meg nyerni egy kis pénzt.
2012. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim válasza:

Mondjuk nem csalódtam a válaszokban...

Teljesen értelmetlen dolog egy gyereknek arról magyarázni, hogy felfoghatná milyen anyának lenni, milyen szülőnek lenni, milyen súlya van a pénznek stb. Ő egy gyermek, aki úgy is gondolkodik mint egy gyerek, és ezzel nincs is baj.

Nyilván vannak hiányosságok abban, ahogyan a pénzről, életről, fontos dolgokról vélekedik, de azzal, hogy Ti, felnőttek olyan szavakkal illetitek Őt, amilyenekkel illettétek, annak végképp semmi értelme, és semmilyen pozitív hatása nincs ( legtöbbször nincs ). Ez nem az a hely, ahol okítani lehetne bárkit is, nyilván ezt a szülőknek kell ( kellene ) megtenni.


A kérdezőnek pedig: Nagyon sok pénz kell ahhoz, hogy hetente, de akár havonta is vehess magadnak valamilyen ruhát, és nem is feltétlenül hiszem azt, hogy bárkinek szüksége volna ennyire ruhára ( kortól függetlenül ).

Amennyiben ennyire szeretnéd sűrűn frissíteni ruhatárad, miért nem hoztok össze jó barátnőkkel pl. havonta ( vagy ritkábban ) ruhacserélgetést, csak pár darabot, aztán vissza, vagy hasonlók. Pár régi, már meglévő ruhadarabodat gondold újra, picit alakítsd át, vagy akár fesd be, bármi amitől újnak érzed, így a kreativitásod is fejleszthetnéd, és igazán egyedi darabjaid lehetnének.

A fényképezőre nem tudok mit írni, szerintem a korodhoz mérten nagyon szép, és jó helyzet az is, hogy eleve bármilyen fényképeződ van, szerintem egyelőre erről az álmodról tegyél le, pihentesd, majd, ha tényleg lesz rá pénzed, önerőből, akkor vedd meg, ha még érdekes lesz akkor is.


Sok szerencsét :)


Dina, 27

2013. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!