Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kilátástalan az életem!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.

nem értek semmihez. igen persze minden kamasz ezt mondja, de én tényleg nem. nem tudok semmilyen hangszeren játszani, nagyon csúnya az énekhangom. rajzolás, festés - mint egy ötéves gyerek. kicsit duci vagyok és az arcom is csúnya. sose mondja senki hogy szép lennék vagy hogy jól állna valami. egyedül fotózni szeretek de nincs hozzá megfelelő fényképezőgépünk.

ha egyedül vagyok mindig boldog vagyok, akkor feltalálom magam, de idegesít ha itthon van anyukám. nem csinál semmi érdekeset de mégis nagyon zavar. nincsenek testvéreim akikkel úgy igazán ellennék. van pár barátom, de ők sem az igaziak.

jó tanuló vagyok de nem tudom mi szeretnék lenni. persze van egy két elképzelésem de azok nem hosszútávúak. izgalmas és pezsgő életet szeretnék. a hely ahol lakom, semmit sem lehet csinálni. de tényleg!

legszívesebben előretekerném az időt, ahol már van egy rendes állásom, azt veszek amit akarok oda megyek ahová akarok...

semmi kihívás nincs az életemben.

egyedül az írás az erősségem (ezt mondják mások) de szerintem csak illedelemből teszik és amikor visszaolvasom összegyűröm mert nagyon nem tetszik..

legszívesebben összepakolék egy bőröndbe, felszállnék egy repülőre és új életet kezdenék.. vagy kiállnék stoppolni ahol egy népes lakóbusz felvenne ami teli van fiatalokkal és élném az életem...


2011. nov. 1. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"ha az egész család összefog, biztosan meg tudják venni azt a gépet amit szeretnél"

Na igen, de ő rögtön egy 150e-res gépet nézett ki amit a profik használnak több évnyi tanulás után.

A végén már kezdtem el hinni, hogy mégse vagy olyan rossz mint amilyennek elsőre gondoltalak, de úgy látszik csak épp volt egy jó pillanatod.

100% hogy róla van szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2011. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

igen, a profik használják, na és? ha komolyabban érdekel a fotózás? ha ebben lelem örömöm? már most van egy gépünk, amivel jó képeket csinálok, de a gépen (szg.) pöttyös, kockás, nem jó a minősége. ezért szeretnék egy JOBBAT. tegyük fel ez a gép 1-5-ig 3-as. minek vegyek pl. egy 4-es-et, ha az 5-ös drágább ugyan de jobban megéri?

összegyűájtöm a pénzemet..

2011. nov. 2. 14:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de nagyon felidegesítettél ezzel a kérdéssel. Szinte fájt olvasni,pedig nekem is vannak problémáim,mint mindenkinek. DE

kezdj végre élni! Csak rajtad múlik,hogy egész nap a szobádban punnyadsz azon merengve ,hogy mennyire unalmas az életed VAGY esetleg megpróbálhatnád izgalmasabbá tenni. Nem fogom azt írni,hogy áá biztos jó vagy valamiben meg biztos szép vagy meg minden..viszont azt leírom,hogy le kell sz@rni ezt az egész baromságot.Az önsajnálat egy szánalmas dolog,és csak hátráltatja az embert. Ki nem sz@rja le,hogy hogy nézel ki,hogy mi az amihez nem értesz? Ha minden önbizalomhiányos ember aki elégedetlen saját magával elásná magát a föld alá kihalna az emberiség. De most komolyan. Elég ebből a sz@rságból.

A kamaszkor lehet kínszenvedés,vagy a legizgalmasabb időszak az életedből te döntesz. És nem kell ahhoz furlyázni,festeni,sportolni hogy ez így legyen..Ha nincs kihívás az életedben hát keress kihívásokat. Változtass a külsődön,nyírd kopaszra a fejed, alakítsd át a szobádat,menj el önkétesnek vagy mittomén.csak hagyd ezt az önsajnálatot kérlek.

peace 15/L

2011. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek se rinyálnak, pedig van akinek igazán lenne oka azt mondani,hogy kilátástalan az élete. Neked nem az. Van lehetőséged tanulni ,és még csak most kezded az életedet, fiatal vagy komolyan mondom nem értelek. Annyi örömöd lehetne és ehelyett csak itt sajnálod/sajnáltatod magadat. Hidd el ha most nem kezdesz el változtatni a hozzáálássodon ,és nem kezded valahogy más szemmel látni a dolgokat nagyon nehéz/keserves életed lesz...

sok szerencsét.

2011. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!