Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a lányomnak?

Figyelt kérdés
13 éves ,lehet drága is! Nem mondott eddig semmit ,hogy nem tudom ,vegyetek ti ,legyen meglepi, na de itt a bukkanó ,hogy nem tudom mit vegyek neki ,mert lehet ,hogy olyat veszek neki amire nincs szüksége . Ti mit vennétek neki? Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm előre is!Nagy segítség lenne!!!
2011. nov. 8. 14:49
1 2
 11/19 lili-anna ***** válasza:
100%
Hát, nagyon jó ötletek ezek, de azért vehetnél neki egy cd-t, amit szivesen hallgat. Ez nem drága, de ha jó a választás, hatalmas sikert arat.(saját tapasztalat) Meg persze a könyvet sem lehet, csak azért kihúzni a listáról, mert sok van belőlle. Olvasni nem lehet eleget. Továbbá ha nem tudsz dönteni, hogy melyik lenne a leg jobb, én biztos, hogy összebeszélnék a lányom barátnőjének szüleivel és a barátnőn keresztül megtudnám, hogy esetleg van-e olyan dolog, amit nagyon szeretne az én gyerekem, csak esetleg nem mondja valamiért. Persze én nem ismerem a lányod, de az is lehet, hogy annyira extrémnek tűnik az ötlete, hogy nem meri mondani. Mindenesetre, sok szerencsét. :)
2011. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

convers cipő,

monopolly

sims

pc játék

monster high babák, most nagyon menő,

menő ruha

2011. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
almát.
2011. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Electronicperson ***** válasza:
100%
Én Macbookot vennék neki :) vagy egy okostelót vagy egy 5.1-es hangrendszert, csak 11.000 Ft és nagyon jó, nekem van is egy :D
2011. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

en megkerdeznem a legjobb baratnojet :)

ha mar meglepit szeretnel

2011. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedvenc országa, városa, pl London, akkor szerintem egy Robin Ruth táska tökéletes lenne neki! :) (Én is ilyet szeretnék..:D) Ilyet mondjuk csak rendelni lehet, úgy kiszállítással együtt kb 5000-7000 Ft körül van.


Vagy pedig, van egy olyan bolt, hogy Stile Interio. Itt nagyon jó cuccok vannak!


Vagy valami jó ruhát! Vagy Mp3, mp4, mp5..


Esetleg valami posztert, képet, stb..Kikában nagyon jók vannak!


Remélem segítettem! :) 12/L

2011. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen már félig nő. Vegyél neki szépségápolási holmit, bizsut, ékszert, ruhát, vagány táskát, cipőt, órát, egy menő, drága parfümöt, stb.
2011. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ékszertartó,mamusz,fésülködőasztal
2011. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pólózda válasza:

Mindig jó ajándék egy egyedi, személyre szabott ruhadarab!


Kívánj és mi megcsináljuk!

Teljesen egyedi ajándékot adhatsz szeretteidnek.

Az alábbi címen el tudod küldeni a kívánságodat nekünk!

Írd be:

[link]


Ha nincs kedved ötletelni, válogass az oldalon található kész minták közül!

2012. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!