Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülő, ti mikor engednétek...

Szülő, ti mikor engednétek meg? Tinik, nektek hogy engedték meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék orr piercinget, vagy köldök piercinget. Legjobban mindkettőt, de a szüleim nem engedik. Megértem, mert 13 vagyok, de azt már nem, hogy apa szerint csak civilizálatlan embereknek van, és amíg be nem töltöm a 18-at, eszembe se jusson. Anya már elállt ettől, amióta a wellnesben találkozott egy nővel, aki normális és köldökpc-je van, de nem akarja engedni se a 14. szülinapomra, se utána. Azz orr pc-t mkönnyebben, mert az tetszik neki, ő is akart, de végül neki nem lett. Én már nagyon szeretnék, a füllbelövést se akarta, de most nagyon tetszik neki, és ti mit mondtatok, hogy megengedték? köszi a válaszokat
2012. jan. 7. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

Én utálom az ilyeneket. Szerintem nagyon szarul néz ki mind a kettő.

16/f

2012. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Én 16 évesen csináltattam köldökpiercinget, és azt gondolom, ez az a kor, amikor a leghamarabb engedném a gyerekemnek (most 31 vagyok). Orrpiercinget kevésbé preferálnám, bár alapvetően tetszik, azt hiszem azt mondanám, a főiskola/egyetem elkezdése lenne az első időpont, amikor megengedném (azt ugye mindenki látja, pedagógusként nekem is kinyílik a bicska a zsebemben, ha a tanítványaimnak látható piercingjük/tetoválásuk van).
2012. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Fülbevaló még oké, az a lányok 90%-nak van, de személy szerint nem kedvelem a köldok-orr-nyelv piercinget... inkább egy ajak. Én a fülbevalót simán megengedném, azt már kisbaba korban belerakják... a többit meg olyan 16-17 évesen ha nagyon akarod...


[link]


:)

2012. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a köldök pc-t kérd 15 éves korodra.Az orr pc-t pedig majd csináltasd meg 18 éves korod után.
2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Anyának azért nem lett orrpcje, mer tanárnő, és az úgy hogy nézne ki. A köldöktől meg félt, mer szerinte begyullad. De már hajlik rá, csak apám nemigazán
2012. jan. 7. 13:45
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
majd 18 évesen,addigra el tudja dönteni tényleg kell neki,és nem csak azért mert másnak is van, a fülbevaló az természetesen már kiskorban is lehet,persze nem 6db lyuk csak 1-1 fülbe
2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Köldökbe ha szép hasa van tényleg, leghamarabb 16 körül talán engedném. Az orról mindenképp próbálnám lebeszélni, nekem nem tetszik, ha ragaszkodik hozzá, 18 felett azt csinál, amit akar.:)
2012. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Fülbevaló az bármikor.

Szerintem ahogy gimnáziumba/szakmunkásba mész már lehetne orr-pc vagy köldök. Igazából nekem 15 évesen lett orr pc-m,de begyulladt kivettük beforrt és nyoma-helye sincsen,nem maradandó.

Butaság amit apud mondd,de nem tudsz mit tenni.

2012. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Apukámnak 3 fülbevaló van a jobb fülében, mindkét karja kitetoválva, étterme van.

Anyukámnak orrpiercingje (sima kristály), lábán tetkó, ő titkárnő egy iskolában.

Én 14 vagyok, a bal fülemben 3 fülbevaló van a cimpában, egy porcban, a jobban 2 lyuk. Színes a hajam alsó rétege, jó tanuló vagyok, több különórám van (zene, képzőművészet, suli dekoráció, suliban ünnepségeknél bekonferálás...)


A köldök piercing szerintem kicsit...hogymondjam...ribis:S De csak mert az én ismertségi körömben csak az ilyen lányoknak van.


Várj még egy kicsit, az arcomra nekem is csak 15 éves koromtól engednek majd.

Jó könyörgést! Ha gondolod, írhatsz privit, ha van kérdésed a lyuggatásról, segítek, ha tudok:)

14L

2012. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Undorítónak tartom a piercinget.
2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!