Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülő, ti mikor engednétek...

Szülő, ti mikor engednétek meg? Tinik, nektek hogy engedték meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék orr piercinget, vagy köldök piercinget. Legjobban mindkettőt, de a szüleim nem engedik. Megértem, mert 13 vagyok, de azt már nem, hogy apa szerint csak civilizálatlan embereknek van, és amíg be nem töltöm a 18-at, eszembe se jusson. Anya már elállt ettől, amióta a wellnesben találkozott egy nővel, aki normális és köldökpc-je van, de nem akarja engedni se a 14. szülinapomra, se utána. Azz orr pc-t mkönnyebben, mert az tetszik neki, ő is akart, de végül neki nem lett. Én már nagyon szeretnék, a füllbelövést se akarta, de most nagyon tetszik neki, és ti mit mondtatok, hogy megengedték? köszi a válaszokat
2012. jan. 7. 13:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%
Fúj, undorító már tizenévesek is ilyen szarokat akarnak.
2012. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kaarooliinaa válasza:
70%
én 15 éves vagyok 13 évesen orr piercinget már megcsináltattam most pedig a köldököt apa egyikről sem tudtt mikor meglátta kicsit mérges volt de lenyugodott anya meg bökte szval őt nem tom
2012. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!