Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülő, ti mikor engednétek...

Szülő, ti mikor engednétek meg? Tinik, nektek hogy engedték meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék orr piercinget, vagy köldök piercinget. Legjobban mindkettőt, de a szüleim nem engedik. Megértem, mert 13 vagyok, de azt már nem, hogy apa szerint csak civilizálatlan embereknek van, és amíg be nem töltöm a 18-at, eszembe se jusson. Anya már elállt ettől, amióta a wellnesben találkozott egy nővel, aki normális és köldökpc-je van, de nem akarja engedni se a 14. szülinapomra, se utána. Azz orr pc-t mkönnyebben, mert az tetszik neki, ő is akart, de végül neki nem lett. Én már nagyon szeretnék, a füllbelövést se akarta, de most nagyon tetszik neki, és ti mit mondtatok, hogy megengedték? köszi a válaszokat
2012. jan. 7. 13:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A füllbevalóval az a helyzet, hogy már kiskoromban is volt, de mostmár 1 fülembe van 3
2012. jan. 7. 18:34
 12/22 anonim ***** válasza:
33%

A piercinget nekem nem engedik, nem engedték, nem is akarok már. A tetkót fél év kérés után, úgy, hogy minden hónapban 1-2× felhoztam. Miután apu rájött, hogy értelmes tetkó, jelentése van, megengedte, de csak igényes szalonban. Meglett. A fülbevaló nem is érdekelte őket, azt mondta, csináljak annyit, amennyit akarok, csak nem gyulladjon be. 15 voltam, mikor végigszúrtam a fülem (egyikben 7, másikban 9, az egyik porcban). Kettőn kívül mind magamnak csináltam, nem lett belőle baj. Úgyhogy apu elég engedékeny. :)

16/l

2012. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

13 évesen semmiképp. A lányom most 15 éves , és mondta hogy tudja hogy most is megengedném, de a 16. szülinapjára orrpiercinget kér.

Fél éve hunyt el a legjobb fiú barátja :-( és a fiú keresztnevének a kezdőbetűjét a csuklójára tetováltatták a lányom és a legjobb barátnője. ( Hárman voltak a legjobb barátok)

Ezt kérték tőlünk, hogy MINDIG eszükbe jusson.

35.N

2012. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem több lyukat a fülembe idén engedték meg (összesen 6 lyuk, ebből egy a porcban).

Hajfestésre most akarom őket rávenni. Viszont anyu cserébe kér tőlem valamit, amit nagyon nem akarok megadni. :S De remélem menni fog.

Piercinget, tetkót gyűlölik. Szerintem nem fogják megengedni, de 18 éves korom után nem tehetnek semmit.:D


14/L

2012. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
utolsó,dehogynem tehetnek nem adnak rá pénzt,amúgy sok idióta tini addigra ráébred mekkora hülyeség a piercing és a tetkó
2012. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
van rá elég pénzem, szóval nem, nem tehetnek semmit.
2012. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2. válaszadó vagyok! Köszi annak, aki ilyen szépen lepontozott, mert bátorkodtam választ adni a kérdésre, ami mellesleg arra vonatkozott, hogy megengedném-e. Tehát a válaszom gyakorlatilag 100 %-ban hasznos, hiszen leírtam, hogy megengedném-e, tehát pontos választ adtam. Az, hogy ez nem egyezik a lepontozók véleményével, hát, ez van!
2012. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első piercingemet 15évesen szúrattuk. utána ugyan jött még 3. meg egyebek. 18éves koromra kezdenek beszabályozni :D :D
2012. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem anya nagyon ellenzi a piercingeket, szerinte

undorító hogyha 13 évesen egy gyereknek van.

Mondjuk én is nagyon szeretnék egyet és nekem is ezt mondja anyu hogyha betöltöttem a 18-at persze ez úgy se így lessz szerintem nekem 16évesen fogják meg engedni.

Apum már 11-évesen mondta nekem ,hogy majd a fülembe még 1 lyukat meg minden hát igen nekem nagyon külömbőzöek. Szerintem várj még vele 1-2 évet és utánaaa. :))

2012. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
49%
Én 14 éves koromban csináltattam a köldök piercinget. Anyának is van így könnyen megengedték.
2012. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!