Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan állítsam le a lányomat?

Hogyan állítsam le a lányomat?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves. Vagy fél éve kikönyörgött egy kis tetoválást a bokájára. Az apja is belement meg nagy nehezen én is beadtam a derekam.

De most egyre jobban elkezdte érdekelni a dolog. Hennát csinál magának meg tűfilccel rajzol magára.

Most már tetováló gépre gyűjt. Nem magának csinálná a tetoválást mert 1. nem engednénk , 2. magának úgyse csinálná meg , olyanra meg úgysem hagyná aki nem ért hozzá. Tetováló boltban kaphatő műbőrre csinálná.

45/N


2012. jan. 24. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gyakorolni és hobbiként űzni sem rossz dolog. Én a hennázást csináltam hobbiként (32 éves fejjel). Aztán jött a csillámporos dolog is. Az ismerősöknek gyerek zsúrokra szoktam eljárni és a gyerekeknek csillámporos "tetoválást" készítek. Persze nem kérek érte semmit, mert élvezettel, hobbiból csinálom.

Ha a lányod is "nagyobb" lesz, legalább lesz gyakorlata, ha már most elkezdi és tényleg kereshet vele. Kozmetikában is van tetoválás (kozmetikai) és ott is szoktat csinálni hennát és csillámporos "tetoválást" is. És akár Ő is eljárhat gyerek bulikra készíteni ilyeneket. Rengeteg a lehetőség.

2012. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A csillámporos tetoválást ő is ki akarta próbálni de valamiért letett a dologról.

Most meg emiatt a tetováló gép miatt van megveszve.

2012. jan. 25. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!