Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lehetett a cigiben?

Bdu kérdése:

Mi lehetett a cigiben?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már kiírtam egészség témába, de ott nem kaptam kielégítő válaszolat. Ide talán még tartozik.

Csak annyi hogy tegnap voltam házibuliba és ugy

éjfél fele megkínáltak valami cigivel, aztmondták

hogy fussak vele és tartsam benn sokáig, hát mit ne mondjak nagyon beütött.

szerintem nem fü volt, azt éreztem mintha

"lagg"olnék, akadt a kép. Nem nevettem

vagy ilyesmi, csak a legegyszerübb dolgok is lekötöttek, pl egy lámpa.

azt mondták hogy mindig nyitva volt szám,

elfeledkezdtem róla. Szinte mindenre emlékszem.

Az lenne a kérdésem, hogy találkoztatok már

ilyennel? Mi volt benne? Káros hatásai?

Am nagyon élénk volt a hatása, szóval tuti nem

haluztam, nagyon adta :D

És még azt hogy ne próbáljátok ki, mert azt mondták nagyon szánalmas voltam, kb értelmi szintem mint egy 2 évesé, beszélni se tudtam.

15/F


Kérlek elöbb, ha tudtok, a kérdésekre válaszoljatok, de érdekelnek személyes vélemények is.


2012. febr. 20. 23:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
6 vagyok. Oké, tesók, látom vagytok egy páran. Hasznos tanácsom: kérdezd meg a rendőröktől, biztosan tudnak segíteni. Ugye, segítettem? Anonim az oldal? jé, nahát? Szerinted ha elküldenénk a rendőrségnek a linket, nem találnának meg, TESÓ????
2012. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

:D

feldobtad a napomat.

2012. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

herba.

annak van ilyen hatása.

2012. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
itt mindenki olyan,mintha szívott volna. TESÓK.
2012. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Előbb talán tisztelned kéne az embereket, te idióta barom, aztán füvezzél. Sok idióta manapság már 11 évesen cigizik, 12 évesen 5-en megb@szták, 13 évesen meg már a füvet szívják. Szánalmas. Remélem ki tudod magadból ezt a szokást iktatni. Amúgy, így is egy 2 éves értelmi szinten vagy, TESÓ.
2012. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
herál vagy salvia lehetett....
2012. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
anonim oldal, epp ezert tiszteljuk a masikat; lehet hogy a sajat anyukank irt.
2012. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát TESÓK, szerintem ez herbál volt:D annak vannak ilyen hülye hatásai, kb. mindenkinél más, ezért nem is nagyon ajánlják:)
2012. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

ha nem fű, akkor ún. "legál herbál" volt. ez ilyen... növénykeverék, ebből-abból, plusz mindig van egy szintetikus pörgető adalékanyaga. na, ettől néha nagyobbat szól, mint maga a sima marihuána.

tessék róla leszállni és ne szívogass el mindenfélét, amit odaadnak!


ha már egyszer kipróbálsz bármi tudattágítót, és most ideosorolnám az alkoholt, a nikotint meg a legálisan kapható dolgokat és az illegális szereket is... akkor TUDD, hogy mi az. tudd, mik a hatásai, mi van benne, milyen formában. érts hozzá, ismerd! még azelőtt, hogy lenyelnéd, letüdőznéd, miegyéb.


felelős fogyasztás, cseszdmeg!


salvia (látnokzsálya) biztos nem volt, az nem produkál ilyeneket és 3-4g szárított levél hatása is kb. 5-15 percig tart; kivonat sem arról híres, amit te leírtál.

viszont salviát és MÁS egyéb ismeretleneket tartalmazó keverék igen.


szóval odafigyelj, máskor ne szívj el semmi ajándékot. jajistenem. vagy előtte olvasgass a neten, megbízható forrásokból (daath, erowid stb.), és mérlegelj, megéri-e...

2012. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Valami vidi nem volt a buliról TESÓ szivesen megnézném! :DD

Am a többiek is be voltak álva vagy csak te?

2012. júl. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!