Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lehetett a cigiben?

Bdu kérdése:

Mi lehetett a cigiben?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már kiírtam egészség témába, de ott nem kaptam kielégítő válaszolat. Ide talán még tartozik.

Csak annyi hogy tegnap voltam házibuliba és ugy

éjfél fele megkínáltak valami cigivel, aztmondták

hogy fussak vele és tartsam benn sokáig, hát mit ne mondjak nagyon beütött.

szerintem nem fü volt, azt éreztem mintha

"lagg"olnék, akadt a kép. Nem nevettem

vagy ilyesmi, csak a legegyszerübb dolgok is lekötöttek, pl egy lámpa.

azt mondták hogy mindig nyitva volt szám,

elfeledkezdtem róla. Szinte mindenre emlékszem.

Az lenne a kérdésem, hogy találkoztatok már

ilyennel? Mi volt benne? Káros hatásai?

Am nagyon élénk volt a hatása, szóval tuti nem

haluztam, nagyon adta :D

És még azt hogy ne próbáljátok ki, mert azt mondták nagyon szánalmas voltam, kb értelmi szintem mint egy 2 évesé, beszélni se tudtam.

15/F


Kérlek elöbb, ha tudtok, a kérdésekre válaszoljatok, de érdekelnek személyes vélemények is.


2012. febr. 20. 23:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

lagg alapján fű v hasis ami ugyan az csak az egyik a kender virága a másik a gyantája de ugyan az a thc állítja fejre a tudatod. a salvia halugén és izzadsz tőle rendesen azt én kizárnám, a herbál meg sunyi kiszámíthatatlan anyag, sosem szívtam nem is fogok. de haverom kötött már ki tőle intenzíven. mellékhatások. ha azonnal nem lett bajod és többet nem tolod szerintem megúsztad. amúgy: ha néha füvezel az nem para, ha nem szoksz rá/vezetsz a hatása alatt, vagy művelsz egyéb veszélyes dolgokat de a füvet megbízható forrásból szerezd. egyesek nem átallnak fű/herbál néven kenderkötél+vegyesgizgaz+patkányméreg kombót árulni, a kendertől stimmel az íze a gaztól az állaga, a patkányméreg meg a hatást adja. ja és igen, füvet szívtam én is. de a haverjaidat megcsapkodnám mert első próbálkozást set és setting meg ész nélkül beadni hát minimum felelőtlenség.

ez ugyanígy vonatkozik a legál drogokra pl alkohol, inni sem úgy kell először hogy egy üveg vodka húzóra aztán jó lesz... mert esetleg nem lesz jó. vagy egyenest katasztrofális

2013. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!