Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lanyom es masik 2 lanyt...

Lanyom es masik 2 lanyt cigizesen es ivason kaptam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 14 eves lanyom es masik 2 lanyt ( akiknek a szuleit ismerem eleg jol) rajtakaptam hogy cigiznek es isznak alkoholt es most mit tegyek a lanyom eleg szemtelen nagyszalyu es tolem mindent megkap

De szoljak a masik 2 szulonek?

Es mien buntetest adjak a lanyomnak?

A lanyom sokszor jott haza cigiszaguan


2012. márc. 8. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ne szólj a másik lányok szüleinek, semmi közöd hozzájuk...sztem ez szemét dolog lenne. most úgyis be fognak ijedni, hogy a barátnőjük lebukott
2012. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
most lehet, hogy én vagyok a rossz, de szerintem ne szólj a másik két lány szüleinek. megutálná a lányodat az a két barátnője, amiért te beköpted őket is. a lányoddal meg csak azt tudod csinálni, hogy beszélsz vele. el nem tudod tőle tiltani sehogy sem, sőt, minnél jobban tiltod, annál jobban akarja majd.. bár ez nem nevelés kérdése. mindenkiben meg van az a kíváncsiság érzet. de valaki elfojtja. az is mérvadó, hogy milyen társaságban van. ha körülötte sokan cigiznek, elöbb-utóbb ő is ki akarja majd próbálni, már csak azért is, hogy ő ne maradjon ki a dolgokból.
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!