Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korában engednéd...

Hány éves korában engednéd meg a lányodnad, hohy tetkója legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
piercing 14, tetkó 18, azért jól gondolja át. az ő teste azt csinál vele amit akar, 18 éves kora után.
2012. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mikor már nem szólhatok bele,mert a saját pénzéből csináltatja gondolom akkor jól meg is gondolja.
2012. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is, mint az első. 18 alatt semmiképp, utána is csak,ha saját pénzéből. Én nem adnék rá egy fillért sem...
2012. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint a harmadik.

Az én pénzemen nem csináltatna az tuti.

2012. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Én nem egyeznék bele, akárhány éves legyen. Biztos ódivatúnak tűnök, de nem akarnám, hogy elcsúfítsa magát.
2012. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen.

A tetkó örökre szól (tudom, tudom, le lehet már szedetni...), és az örökre szóló dolgokról a felnőtteknek kell dönteni. Ha ennél fiatalabb korában nagyon odalenne a tetkókért, akkor rábeszélném valami hasonlóra, pl. tetkószerű testfestésre, henna-tetoválásra, vagy hasonlóra.

2012. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Emlekszem 15 evesen irigyeltem a baratnoimet, hogy milyen jo kis tetkojuk van, meg szemoldoktetovalasuk.

Azota 30 fele kozeledunk. Az akkori cicacska meg kisordog ma mar egyszeruen nevetsegesnek tunik. A fekete csikszemoldok (mertogy nem kozmetikai tetovalast csinaltattak) egyenesen gaz!

2012. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
59%
szerintem először nézd meg azt, h a lányod mennyire érett. vannak e hóbortjai amiket 1-2 hét után kinő - mert lehet ilyen ez a tetoválás téma is. személy szerint 16 vagyok, 2 tetoválással rendelkezem és nem bántam meg. mindkettő emlékként szolgáló szöveg. persze nem ilyen bugyuta h szeretlek xy -.- beszélgess el vele, várjatok néhány hónapot hadd forrja ki magát a dolog, én nem bántam meg egyiket sem. nekem édesanyám egyezett bele, de ha nem-et mond, igazából az sem érdekelt volna, mert eléggé önálló vagyok, nagyon sok mindenen keresztül mentem már - sajnos :( és nem túlzok... - ha nagyon tiltod előfordulhat hogy a tuttod nélkül csináltatja meg, tényleg inkább kössetek kompromisszumot ha nagyon ellene vagy :)
2012. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

A 2 tetoválás szövegében remélem nem szerepel a "tuttod" szó.

Ilyen marhaság helyett a magyar helyesírás szabályait tetováltathattad volna magadra.

2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
31%

roppant értelmes ember lehetsz... elírtam, bocsánat. *tudtod

mindenesetre legközelebb 20x átolvasom amit elküldök, nehogy véletlenül hibát találjanak benne az olyan kötekedős idióták, mint te. ;)

2012. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!