Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korában engednéd...

Hány éves korában engednéd meg a lányodnad, hohy tetkója legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
honnan tuttad?
2012. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
majd ha elég idős lesz,és nem csak valami új hóbort,piercinget,és tetkót is ha elmúlt 18,és a saját pénzéből csináltatja meg,addigra lesz annyira érett,hogy eldöntse
2012. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 14 évesen lett tetoválásom.

A szüleim beleegyeztek.

15/L

2012. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem van tetoválásom és soha nem haragudtam a szüleimre azért, mert azt mondták, hogy majd a saját fizetésemből csináltathatok. Így is lett. És én is így fogom csinálni, ha az én gyerekem szeretné.
2012. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

16. Nekem is akkor lett, húgomnak is 16. szülinapja előtt picivel lesz. Mindkettőnknek komoly jelentése van, emléktetoválás. Én egy percig nem bántam meg, soha nem is fogom. :) Ha lesz a nyári melóból pénzem, csináltatom a következőket. :)

17/l

2012. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem egyeznék bele, nem örülnék, de ha már felnőtté válik, sajnos azt csinál amit akar próbálkozhat legalábbis.

Én próbálnám nem lebeszélni, hanem a véleményemet óvatosan elmondani, hátha mégis sikerülne így lebeszélni ;-)

2012. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

amikor befejezte a növést

eltorzult tetkónál nincs is szebb ugyanis

2012. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én még 18 évesen sem tetoválhatok... :(
2012. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 éves korig szülői engedély kell hozzá, nem szivesen adnék. EGyébként én 19 vagyok, de eszembe se jutott még soha. Néha poénból kérdezgettem anyukámat, mit szolna hozzá ha tetkóval jönnék haza, azt mondta jobb ha nem. Remélem ha lesz gyerekem neki se fog eszébe jutni.
2014. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!