Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon hülye voltam?

Nagyon hülye voltam?

Figyelt kérdés

Rossz kedvvel ébredtem(mind1 miért) és úgy indultam a megállóba.. Felszállok a buszra ,előveszem a bérletet,diákot. Buszsofőr elkezdi,hogy minek megyek Bp-re,ha xy városban van a sulim. Mondtam,hogy véletlenül azt a régi diákot hoztam el. Erre haza küldött én meg hazamentem érte,de olyan ideges lettem ,hogy elbőgtem magam és tomboltam,mert amúgy is késésben voltam. Úgy döntöttem nem megyek suliba. Idegességemben megittam egy energiaital és fél liter kólát. :D Anyum tud róla,hogy nem mentem ,csak olyan lelkiismeret furdalásom van :S Ma nem is voltak olyan fontos óráim ,de olyan szemétnek érzem magam.


14/L


2012. márc. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyem is kis szíved. :) Aranyos vagy! Miért van lelkiismeret furdalásod? Anyud tud róla, akkor kár idegeskedni! De szívből kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az életben! :)
2012. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Fel a fejjel :) Mindenkinek lehet rossz napja, hát most neked volt. Velem is volt ilyen. Nem tudtam miért, de már rosszul keltem fel, aztán még ért egy-két apró rossz a suliba menet, undok beszólás vagy ilyesmi, és az élettől is elment a kedvem. Inkább hazamentem és beteget jelentettem :) Nem szép, dehát mindenkivel megesik, néhanapján még felnőttekkel is, hogy ahogy mondani szokták "aznap még a szar is büdös" :)


Ha már otthon maradtál, próbáld hasznosan tölteni a napod. Mosogass el, moss fel, vásárolj be egy-két dolgot, kicsit gyakorolj valamelyik holnapi órádra, és délután kérd el a leckét amiből ma kimaradtál. Ja és persze pihenj is, ha ezekkel kész vagy, tegyél be egy jó vígjátékot, vagy vegyél egy fürdőt, egyél csokit :)

Mindenkinek lehet rossz napja, egy nap még nem a világ :)))

27 N

2012. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

nem ez a legnagyobb bajom x)

van elég bajom hidd el ,de nem írnám le.

Amúgy előző héten is hiányoztam csütörtökön és pénteken és előtte egy héttel is hiányoztam két napot,szóval elég sokat hiányzok emiatt van lelkiismeret-furdalásom.

Hasznossá tettem magam. :D Mostam,porszívóztam és most pihenek.

2012. márc. 12. 13:52
 4/9 A kérdező kommentje:

,,amúgy" ezt írtam,szal nem az a problémám -.-

írtam ,hogy ,,most nem írnám le" oké?? :D

amúgy igen van problémám elég nagyok

-__- és nem olyan ksi szerelmi gondok mint a legtöbb embernek a koromban,szóval ne vonjatok le dolgokat ebből legyetek szívesek ;D


Egyébként minden kis dolgon kiakadok,de nagy bajaim is vannak,akár hiszitek akár nem. -.-

2012. márc. 12. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen... Az ember saját kis szerelmi problémája sokkal nagyobb, mint mások szerelmi problémája.
2012. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincsen szerelmi problémám :DD
2012. márc. 12. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj a válaszadók szövegértésével mindig baj van:DD A végén már arra kapsz választ, hogy mit tegyél, ha szerelmi bánat miatt kihagytad a sulit:DD


Ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Hasznossá tetted magad, szüleid tudnak róla, a többit meg sz*rd le:)

(Nekem mondjuk azért volt, mert elengedtek egy verseny miatt az azt megelőző napon is, és én tényleg nem mentem be...:DD)

2012. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2%
ha nem irod le mi a bajod és ha következtetést von le valaki ne szóld már le kedves kérdező ha te kérdeztél valamit -.- 14/L
2012. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Dejót mosolyogtam xĐ

Én egyszer lekéstem a buszt,hazajöttem mondom megyek a következővel és aztis lekéstem ...olyan mérges lettem hogy hazjöttem és széttéptem a fizika füzetem mert pont tanultam (TZ) és lemaradtam....

megesik az ilyen velem ez kéthete volt kb. 14/L XD

2012. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!