Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most mit csináljak? Hülye...

Na most mit csináljak? Hülye voltam.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy nem utólag kell gondolkozni, de sajnos megtörtént az, aminek nem kellett volna. A barátommal nem védekeztünk, belém is élvezett. A menstruációmig még van kb. 12 nap. Mit tegyünk? 72 órás tabletta?


18/L


2009. aug. 23. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azaz. Minél hamarabb.
2009. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp! Pont közel jársz a peteéréshez is!!! Inkább dobjatok ki ( ha feleslegesen is) 5 ezret a 72 orásra mint hogy ... :(
2009. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt a dolog?Az sem utolsó szempont!Ha még lehet akkor holnap irány a doki 72órás tabiért.Más nem tehetsz,ha csak nem szeretnél babát,ha szeretnél akkor csak várj,hogy mi lesz.
2009. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szlovakiaban recept nelkul kapsz tabit.nem kell dokihoz rohangalnod
2009. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is 72 órás. Ha nem ment volna el benned, akkor azt mondanám, hagyd a tablettát, semmi gond, de így fontos lenne. Kívánom, hogy úgy legyen ahogyan szeretnétek!
2009. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uh, hát most extra esélyed van arra, hogy terhes legyél! Pont eltaláltátok a legveszélyesebb időpontok egyikét! Ha nem veszel be 72 órás tablettát, akkor idegeskedhetsz és jó okkal. Mikor voltatok együtt? Tegnap este? Én tuti rohannék a sürgősségire tablettáért. Még ma sem késő.
2009. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevettem még este. Köszi a válaszokat.
2009. aug. 24. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy bevetted. Valószínűleg a tabletta hatására nem fog időben megjönni a menzeszed. Lehet ki is marad. Ne parázz! Viszont én kicsit idegesebb típus vagyok, szóval, kb két hét múlva csinálnék egy tesztet. Máskor ne legyetek felelőtlenek, mert sok kis magzat "szívta" már meg így! MInden jót neked!

21 L

2009. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:43-as vagyok

Nekem régebben nem boritotta fel a ciklusomat, semmi mellékhatása nem volt, de mások vagyunk, csak példának okáért irtam, és remélem te is zökkenés mentesen túl leszel a tablettán.

2009. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!