Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gimi leghelyesebb pasija...

A gimi leghelyesebb pasija szakított velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagy és eléggé szép vagyok de az a helyzet,hogy pár hete rámírt face-n a sulim egyik leghelyesebb és legmenőbb pasija ő végzős aztán írogattunk párszor és volt egy buli ahol smároltunk na persze hétfőre ezt már a fél gimi tudta és elkezdődtek a pletykák mi nagyon jól megvoltunk randiztunk párszor aztán pár napja szakított velem chat-en és most minden nagyon rossz mivel pár napja még minden tökéletes volt az életembe most pedig lassan összeomlik újra együtt akarok lenni vele de azt akarom, hogy ő akarjon újra, de amúgy meg olyan pletykákat hallok róla, hogy csak játszik a csajokkal és csak trófeáknak tekinti az eddigi barátnőit és még az is benne van a dologban, hogy most mindenki a szakításunkról beszél és kivagyok. mit tudnék tenni annak érdekében, hogy újra együtt legyünk?
2012. márc. 15. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd el ezt a srácot (és örülj, hogy ennyivel megúsztad...)
2012. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább.

Az ilyen mellett mindig izgulhatnál mikor csal meg vagy dob ki. Kinek kell ez?

Vagy neked csak az számít, hogy a gimi leghelyesebb fiúja?

2012. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Wolfgang ***** válasza:
100%

Nézd. Számomra az is elég fura, hogy chaten szakított veled. Szerintem ha már szakít az ember, azt tegye szemtől szembe, és ne legyen olyan gyáva, hogy csak úgy chaten írja meg...

Másrészről pedig ha tényleg csak játszik a lányokkal, akkor nem is érdemel meg téged. Gondolj bele. Te szeretnél egy olyan fiúval járni, aki az öltözőben hangosan arról fecseg, hogy mit csinált veled, és a korábbi barátnőivel? Szeretnél egy új trófea lenni?

2012. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Egyetértek a Wolfganggal.Volt egy barátom nagyon régen, és ő is chaten szakított velem. Hát szerintem ez alapból eléggé gyáva dolog. Te tényleg jobbat érdemelsz :)

Másrészt pedig nem csak a külső a lényeg. Ha a fiút önmagáért szereted, és ő viszont, sokkal tovább fog tartani a kapcsolatotok.

2012. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez szánalmas:D
2012. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el kéne felejtenem mert mindenki ezt mondja de beleszerettem és még most is ,ha meglátom a folyosón mosolyogni kezdek de próbálok nem ráfigyelni de nehezen megy és látom, hogy ő is rám néz. A másik dolog meg az , hogy tudom hogy milyen és tudtam az előtt is mielőtt összejöttünk volna de mégis olyan jó volt, hogy értem jött kocsival és mindenki rólunk beszélt de most meg ő mindenkinek de a legnagyobb gond az, hogy ő elterjesztette, hogy lefeküdtünk pedig ez nem igaz tényleg kicsit többet hagytam mint amit kellett volna de nem feküdtünk le és most a végzős évfolyam erről beszél és persze mindenki neki hisz de nem tudom mit csináljak annyira idegesítő ez a helyzet.
2012. márc. 15. 21:45
 7/14 anonim válasza:
89%
Ezek nem valós érzések. Komolyan, mennyit jártatok? Nem olyan sokat, hogy jobban megismerd és kötődj hozzá. Ha elég szép vagy akkor találj magadnak mást, nem lesz nehéz. Ez kicsit olyan amerikai tini filmes. De ne azt csináld mint a filmekbe! Ott mindig bosszút állnak az áldozatok, de csak ott végződik happy end-del... Ha pletykálnak akkor még menőbb is leszek a suliba és kapsz egy kis hirnevet. Gondolkozz pozitivan :)
2012. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus maris...
2012. márc. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
te egy beképzelt p***a a fiu egy h***e bunko de mindketten baromi eszetlenek vagytok.
2012. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
az vmilyen amerikai filmből szedett fake történet
2012. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!