Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gimi leghelyesebb pasija...

A gimi leghelyesebb pasija szakított velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagy és eléggé szép vagyok de az a helyzet,hogy pár hete rámírt face-n a sulim egyik leghelyesebb és legmenőbb pasija ő végzős aztán írogattunk párszor és volt egy buli ahol smároltunk na persze hétfőre ezt már a fél gimi tudta és elkezdődtek a pletykák mi nagyon jól megvoltunk randiztunk párszor aztán pár napja szakított velem chat-en és most minden nagyon rossz mivel pár napja még minden tökéletes volt az életembe most pedig lassan összeomlik újra együtt akarok lenni vele de azt akarom, hogy ő akarjon újra, de amúgy meg olyan pletykákat hallok róla, hogy csak játszik a csajokkal és csak trófeáknak tekinti az eddigi barátnőit és még az is benne van a dologban, hogy most mindenki a szakításunkról beszél és kivagyok. mit tudnék tenni annak érdekében, hogy újra együtt legyünk?
2012. márc. 15. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

-.- Ennyi. Fogadd el, nem ismerted eléggé. Ebből a "chat-szakításos" dologból annyi derül ki, hogy rettentően gyáva, nem tudja a szemedbe mondani; jobb, hogy vége.

Tinédzserek; sosem értettem őket! (Akkor sem, amikor én voltam tinédzser)

2012. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hello.

Nagyjából tudom milyen érzés.. és a lemondás az soha nem megy (főként nekünk lányoknak) ugyhogy azt tanácsolom hogy magadnak kell rájönnöd milyen is ez a fiu valójában. De mindenképpen ha valami perverz dologgal áll elő akkor rájöhetsz hogy csak egy seggarc :DD --->már hogy poént is vigyek bele :DD Na szóval:először is csinálj ugy mintha már túlléptél volna rajta ne nézz rá meg semmi mintha levegő lenne . persze face-en nyugodtan bámulhatod de a lényeg hogy azt higgye hogy már nem érdekled. próbálj fiu haverokat is szerezni de semmiképpen ne kezdj ki velük csak hülyülj velük . ő hagy bámuljon utánnad. Ugyis itt a tavasz vegyél fel vidám színeket akár legyél osztályelső had akadjon ki : DD Biztos majd bejöna képpe egy hisztis szöszi vagy nem is tudom de csak vedd félválól ne is érdekeljen : DD Utánna majd ugyis lekezd utánnad loholni de ne legyél vele kedves se bunkó hanem olyan hogy Pl. odajön hozzád: Szia van kedved elmenni sétálni. Na ? csak ketten te és én ! Erre te: Bocsi de nem érek rá a haverokkal megyünk a városba. Mosolyogj sokat nevess érezd jól magad aztán eszedbe sem fog jutni lehet már az a srác : DD Remélem hasznos a tanácsom és segitettem vele : DD

2012. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
20:51 tuti hogy az számit hogy a gimi leghelyesebb pasija és a kiscsaj az oldalán játszhatja a nagy lányt!Meg ö mindent megtehet!Vagy tényleg egy nagy fake az egész!
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
20:51 tuti hogy az számit hogy a gimi leghelyesebb pasija és a kiscsaj az oldalán játszhatja a nagy lányt!Meg ö mindent megtehet!Vagy tényleg egy nagy fake az egész!Kiscsaj nyugi nem szereted csak azért csinálod hogy mindenki felnézzen rád meg játszd az eszed!
2013. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!