Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek emiatt kiközösíthe...

Szerintetek emiatt kiközösíthetnek majd minket ha másik suliba megyünk?

Figyelt kérdés
Én és két barátnőm hatalmas animefanok vagyunk. Nemrég a egyikük megjegyezte, hogy le kéne szokni az animékről, mivel a bátyjának a szobatársa egy koleszban animefan és ott teljesen kiközösítik őt is és a többi animefant. Én úgy gondolom, hogy hiába próbálnám meg, úgyse sikerülne leszoknom róluk. Babakorom óta animefan vagyok és nem túlzok. Gyerekkoromban volt egy pici 2 éves szünet, de aztán visszajött, mert az egyik rokonom megmutatta nekem a narutot. Ez most már odáig fajult el nálam, hogy egy saját kezűleg rajzolt életnagyságú Deidara lóg a falon XD De amúgy annak a két barátnőmnek is van életnagyságú rajzuk, amit én csináltam nekik. Na mind1 8 osztályos gimibe járuk, de mind a hárman szeretnénk felvételizni majd másik suliba, de ettől félünk nagyon, hogy kiközösíítenének minket.
2012. ápr. 1. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszok nem igazán elfogadóak a mássággal kapcsolatban. Teljesen mindegy, hogy animéről van szó, vagy arról, hogy másképpen áll a hajad: ha akarnak úgyis találnak kifogást, hogy miért ne barátkozzanak veled. A helyedben nem "szoknék le róla", mert nem érdemes.
2012. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem kell leszokni róla, legfeljebb kicsit mértékelni. Tudj másról is beszélgetni, mással is foglalkozni.
2012. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy az utolsó írta. Nem kell leszokni valamiröl de tudd elfogani hogy vannak mások is körülötted.


Pl tipikus jó példa férjem.

Férjem imádja a rockzenét, mondhatni rocker, habár manapság már nagyon ritkán de valaha óriási koncert fesztivál járó volt. Havymetal stb... Nem mondanád meg róla, mikor bemegy az irodában ahol egy közép vezetö és olyan bank ügyfelei vannak akik a világban ismertek (németországban élünk), mikor öltönyben, nyakkendöben dolgozik nap mint nap, nincs tetoválása. Otthon és autóba csak rockzene szól, otthon és ha ilyen társaságba megy rocker ruhákat hord. Eljön velem musikelre is pedig utálja, és testvére nyálas zenei izlést is elfogadja.

Még egy ilyen pár van ahol a férfi is rocker mint a férjem, a nö pedig abszolút klasszikus zene rajongó. Midegyik elfogadja a másik zenei izlését.


Pont neked is ezt kell tenned, ahhoz hogy valamivel együtt tudj élni, fogadd el hogy mások is vannak, akiknek az ö hobbijuk fontos így ök is elfogadják a tiedet.

2012. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem fikázom a többiek ízlését, viszont mások már a mostani sulimban is piszkálnak azzal h szeretem az animéket, meg hogy folyton rajzolok.
2012. ápr. 1. 08:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor a suliban ne rajzolj állandóan,azt csináld otthon, a suliban foglalkozz kicsit mással.
2012. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Én azt mondom... izé írom, hogy NE SZOKJLE! Anime fan vagyok én is, vannak az osztájomban akik nem néznek animéket, de ők vagy FIFA vagy másért vannak oda. Engem nem piszkálnak, még a rajzaimat is megmutattam nekik, de megdicsértek, hogy milyen jól rajzolok, anyám se kritizál, nővérem meg a spongebobot nézi. Lehet még jobban is jársz, de ki tudja. Nekem ez a véleményem. :D
2012. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Az a baj, hogy gyenge vagy, nincs benned elég... GYŰLÖLET! Najó most viccet félretéve, legyen önbizalmad akkor nem kötnek beléd. Meg miből tudnák meg, hogy anime fan vagy? Vagy nem igazán értem. Szerintem ilyeneken igazán nem kéne aggódnod. Az meg, hogy rajzolsz tök jó. Én is rajzolok és még szeretnek is érte. De ne egész nap animézz mert elveszíted a céljaidat és már csak azon fogsz izgulni, hogy mi lesz az animében... Jáccál Final Fantasy-n is!!! :D Hahah najó. :P Hm.
2012. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Itachi szavaival élvem mi? Hehe :D

De igaza van kaksizd le őkat, hagyd a fenébe, te ezt szereted és kész, nehogy ilyen badarság miatt utáld meg az animéket!!

Az utolsó előtti voltam.

2012. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 oti2000 válasza:

en is szeretem az animekat es neha rajzolok is meg nezek is animet viszont nem orulok erte es a oszstaéytarsaminak se mondom

de te nem kell leszokjal rola

2012. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ÉN is szeretem az animéket :D (Osztódással szaporodnak az animefanok...) Sajnos én nem tudok jól rajzolni a legkomolyabb művem egy Mephisto Pheles volt az Ao no exorcistből. Én nem szoktam sokat dumálni az animékről a suliban , mivel nincs senki aki szeretné őket ... Ne szokj le róluk! :D
2012. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!