Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek emiatt kiközösíthe...

Szerintetek emiatt kiközösíthetnek majd minket ha másik suliba megyünk?

Figyelt kérdés
Én és két barátnőm hatalmas animefanok vagyunk. Nemrég a egyikük megjegyezte, hogy le kéne szokni az animékről, mivel a bátyjának a szobatársa egy koleszban animefan és ott teljesen kiközösítik őt is és a többi animefant. Én úgy gondolom, hogy hiába próbálnám meg, úgyse sikerülne leszoknom róluk. Babakorom óta animefan vagyok és nem túlzok. Gyerekkoromban volt egy pici 2 éves szünet, de aztán visszajött, mert az egyik rokonom megmutatta nekem a narutot. Ez most már odáig fajult el nálam, hogy egy saját kezűleg rajzolt életnagyságú Deidara lóg a falon XD De amúgy annak a két barátnőmnek is van életnagyságú rajzuk, amit én csináltam nekik. Na mind1 8 osztályos gimibe járuk, de mind a hárman szeretnénk felvételizni majd másik suliba, de ettől félünk nagyon, hogy kiközösíítenének minket.
2012. ápr. 1. 07:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én rocker vagyok és animefan is egyben.Nem vagyok kiközösítve,mivel csak kevés ember tud róla meg oszt társaim is néha néznek.Viszont csak 8. osztályos vagyok.Nem tudom mi lesz szeptemberben,de ha látom h nem igazán jön be nekik az anime/manga akkor el se mondom h nézek:D

Ennyiből áll.De minden suli más,nem biztos h kiközösítenek.Ha úgy látod akkor említést se kell tennni az animékről.

2012. ápr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem fognak kiközösíteni, ha normálisan közeledtek hozzájuk. :) Úgy értem, ha egy nem animés osztálytársad beszélgetést kezdeményez, ne rohand le azzal, hogy te animés vagy, próbálj meg vele értelmes beszélgetést folytatni valami másról. Ha egyszer szóba kerül a dolog, nyugodtan közöld velük, hogy szereted az animéket, de sose tukmáld rá másokra a rajongásodat, mert nincs annál idegesítőbb!


Én például szerepjátékos vagyok, három éve dolgozom, amikor először szóba került a munkahelyen, hogy mi a hobbim, a munkatársak csak néztek nagyokat, most meg már viccelődnek, ha fáradtan jövök munkába, hogy hány vámpírt győztem le az éjjel. :)

2012. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Ez szerintem hülyeség, ha bárkit kiközösítenek annak nem ilyen oka van hanem etikai. De erre csak annyit írok, hogy..

Piszkálnak? Bocs, nincs tehetségük és nem értenek ahhoz amihez te/ti.. :DDD

Zavarja őket? Szerintem nem te/ti leszel/lesztek az egyetlen animefanok..És amúgy is, közük semmi.. ^-^

Problem? Szánalmasak az olyan emberek akik csak azért szólnak le valakit mert az illető mást is szeret amit nem mindenki..

Emiatt nincs mit aggódni, nem ez fogja eldönteni a rólatok alkotott véleményt ^^

2012. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#7 itachi beszólása xD Aztán a végén egy pici Hmm^^ Jajj deidara^^ amúgy meg nekem annyi célom van az életben, hogy művész lehessek^^ Ha meg nem sikerül akkor megdögölhetek (nah jó ezt durván fogalmaztam xD)
2012. ápr. 2. 18:18
 15/19 A kérdező kommentje:

Nha és döntöttem: Csak azért se szokok le az animékről, mert:

1. Nem is sikerülne

2. Növeli a rajztehetségemet^^

Éééés amúgy tudok normálisan is dumálni másokkkaal deizés nélkül^^

2012. ápr. 2. 18:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha normálisan néztek ki, és nem hordtok magatokon mindenféle animés jeleket, meg ilyeneket, akkor szerintem nem lesz baj, de ezt iskolája válogatja.Nálunk pl sajnos többségben vannak ezek a majmok, akik úgy néznek ki tényleg, mint narutó... -.-" Személy szerint utálom az animések nagy részét, de akikkel nem csak erről lehet beszélgetni, meg értelmesek is, és nem képzelik bele magukat ebbe a világba, azokkal nincs bajom, sőt. Barátnőm az osztályban szintén szereti az animéket, és nem beszél róla, ha van egy jó rész valamiben, ami vicces vagy valami, elküldi nekem, de ilyen ritkán van.... Én nem szeretem, nevetséges.
2012. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Tapasztalatból beszélek: Nem közösítenek ki azért mert valamit szeretsz! 5.éve vagyok koleszos és eddig egyedül én voltam anime fan a társaságban de semmi kiközösítés és hasonlók! Elfogadtak, sőt lassan már 2éve együtt nézünk néha animét vagy zokon alapuló filmeket és jrockot hallgatunk! mindenki elfogad mindenkit! Ha harmóniában van az ember a másikkal (ha te se szólod le ő se fog szerintem) minden rendben. Vannak előítéletes emberek, de nem mindenki az
2012. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

7. válaszoló: miért írtál olyat hogy nincs bennük elég gyűlölet könnyen befolyásolható ártatlan fiataloknak?! Mintha a gyűlölet olyan jó dolog lenne!

Isten egyik fontos törvénye a szeretet.

2012. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

"A robbantás művészet....Hmm..."

Naszóval...

Egy animefan jelen. Engem nem közösítenek ki. Persze mondanak olyat,hogy "légyszi csak Narutoról ne beszélj" meg ilyesmi. És nem beszélek,csak ritkán. Meg ha megkérdik mit csináltam és mondom,hogy Narutot néztem. Akkor egy olyan "Jhaj"-jal leintenek és kész. Mindenkinek más az ízlése. Az osztályból 1 fiú szereti csak,szval 2 vagyunk akik szereti. De nem néznek le,nem közösítenek ki és nem leszek kevesebb mint ők. És nem csak animét nézek,hanem más érdekes sorozatokat/filmeket. Walkind dead,Pretti little liars,Dr. Csont,Mentalista...stb..stb...

És imádom Leonardo diCapriot,Orlando Bloomot,Johnny Deppet és filmjeit.

Szeretem a rockot. De van Alexander Rybaktól sok-sok zeném,mert egyszerűen olyan....kawaii *o*.

És szeretek olvasni is. Mindenfélét.

A hobbim meg a listaírás. Ötmillió papírom van,ami teles-teli van mindenféle "csinálni valókkal" "mindenképpen kell" "topp könyvek" "bakancslista" című felsorolással.

2015. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!