Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha depressziós vagyok?

Mit tegyek ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

pszichológusra nincs pénzünk

14l


2012. ápr. 5. 22:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

és most megint ez van, tök nagy kedvem van ahhoz hogy fogyókúrázzak, eljárjak sportolni és fejlesszem az önismeretet, stb. imádom ezeket megtervezni, hogy megtervezem az étrendet, az edzéstervet, teszteket csinálok... aztán ma is, rendesen tartottam a fogyókúrát erre egész nap dilis vagyok, törtem zúztam, most meg csokit meg mogyorót zabálok, és megint elhatározom magam, hogy na akkor holnaptól kezdődik az új életem, minden happy és király, másnap meg mondjuk megnézem magam a tükörben és elsírom magam..de én tudom hogy el kell fogadnom mindent magammal kapcsolatban mert csak így leszek egyéniség, én tudom, ezer ilyen könyvet olvastam, és persze akkor az volt hogy "óó nekem ez nem para én már elfogadtam magam " nagy fenéket, nagyon ideges vagyok...

igazából a hangulatváltozásokkal mit tegyek?


a sportról annyit hogy az olyan dolgokat mint kosár, kézi nincs kedvem elkezdeni mert a sportegyesületekbe a korombeliek marhajól vágják az ilyen sportokat én meg kezdő vagyok és na ettől félek..de az új sulimban biztos csatlakozom valamilyen csapathoz!


járok heti egyszer aerobikozni, néha itthon rubint rékázom..

vagy az kéne hogy heti 2 aerobik, és heti 2 úszás (egyedül..)

2012. ápr. 6. 00:02
 12/16 anonim ***** válasza:
a depressziós kezelés ingyenes
2012. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ugyan így vagyok vele ! Indisd be a kedvenc számod amire lehet tombolni is és a lényeg amit szeretsz csinálni azt csináld h levezesd a feszültséged. Bár nekem még nem ajánlották a pszichológust de nekem segit az ilyesmi feszültség levezetés.
2012. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint a harmadik vagyok.


A zene is jó ötlet, én is sokat hallgattam és hallgatok ma is zenét.


Az, hogy megismerd önmagad, nagyon hosszú folyamat. Igazán akkor fogod tudni és látni, hogy ki vagy és mire vagy képes, amikor átjutsz egy-egy nehéz feladaton.


Ilyen a serdülőkor is. Egy élethelyzet, amit meg kell tanulni/tanulnod kezelni.

Próbálj lenyugodni, megtalálni azt az eszközt (nekem ez bejött: matekozás), amivel eltereled a figyelmed és és más lesz fontos, nem a háborgó lelked.


Ahogy nagyobb leszel, újabb és újabb helyzetekkel találod szembe magad, amelyek ugyanúgy elcsüggesztenek majd, de fel kell állnod, újra mosolyogni és új erővel neki vágni.


Később csak azért fogod könnyebben kezelni, mert már lesz mögötted tapasztalat.


Az, hogy edzéstervet és hasonlókat készítesz fantasztikus!!!!

Ilyet az emberek töredéke csinál! Nem a fiatalok, hanem az emberek!

Ha ezt a tervet konzekvensen be is tartod, akkor már tettél olyat, ami kiemel a többiek közül.


Milyen a tanulmányi eredményed?

Miért kerültél új suliba?

2012. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vannak ingyenes pszichológusok is.


Nem olyan rosszak azok se ám. Ez emberfüggö, hogy melyik a jó és nem pénz kérdése.

2012. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van ingyenes pszichológus is.
2012. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!