Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lehet pasizni? Vagy...

14 évesen lehet pasizni? Vagy várnom kellenne még? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Anyukám nem szeretné hogy pasizzak , most leszek majd szeptemberben 8.-os , de már sok fiú ugrál körülöttem és akik nekem is tetszenek azokat mindig vissza kel utasítanom és annyira rossz:S félek hogy később semelyik helyes sem áll velem szóba mert most elküldtem őket.Anyám azt mondta 8. után már más , de most még nem. Szerintetek anyukámnak van igaza vagy ő nem tudja felfogni hogy manapság már nem újdonság ha vkinek vagy egy barátja 14évesen.de ez nem olan járás lenne hogy 1 hónap múlva már ágyba bújok vele , ez olyan találkozós csókolózós járás lenne... mégis mit tegyek? anyámnak igaza van?
2009. jún. 22. 11:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
magyarországon tiszta erkölcstelenség van.nekem az a véleményem,hogy ha csak beszélgetés van köztetek az nem baj,de azt felháborítónak tartom,hogy szexuális kapcsolata legyen ilyen fiatal lánynak. nem kell pasizni,az én véleményem,hogy az a normális,ha egy lány szűzen megy férjhez.
2009. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
szerintem lehet nem vagy már kisgyerek hogy ne lehessen!
2009. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Aubrey* ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb egy fiú közeledik hozzád akkor ne szúrd el! Beszélj anyuddal hogy te nem vagy kisgyerek stb...
2010. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!