Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lehet pasizni? Vagy...

14 évesen lehet pasizni? Vagy várnom kellenne még? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Anyukám nem szeretné hogy pasizzak , most leszek majd szeptemberben 8.-os , de már sok fiú ugrál körülöttem és akik nekem is tetszenek azokat mindig vissza kel utasítanom és annyira rossz:S félek hogy később semelyik helyes sem áll velem szóba mert most elküldtem őket.Anyám azt mondta 8. után már más , de most még nem. Szerintetek anyukámnak van igaza vagy ő nem tudja felfogni hogy manapság már nem újdonság ha vkinek vagy egy barátja 14évesen.de ez nem olan járás lenne hogy 1 hónap múlva már ágyba bújok vele , ez olyan találkozós csókolózós járás lenne... mégis mit tegyek? anyámnak igaza van?
2009. jún. 22. 11:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ksözönöm a válaszokat!! most merítettem vmennyi bátorságot hogy beszéljek talán vele , mert félek ettől , mivel ha nem engedi meg akk kételyei lesznek velem szemben. ha például elmegyek a heti szokásos edzésemre vagy csak barátokkal menék akk is tuti kombinálna hogy biztos fiúval vagyok. ettől félek beszélni vele....de összeszedem magam!kössz a válaszokat még1szer! Am írhatnak még az olvasók erre a "problémára"..köszi:D
2009. jún. 22. 22:13
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

nem baj ha van barátod "pasid"

ami nem jelenti azt, hogy egyből ágyba is kell vele bújni

de barátkozni, csókolozni, szerelmesnek lenni, miért ne lehetne?

2009. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
és neketk még arról mi a véleményetek ha elfogadnám amit anyám mond hogy nem járok senkivel . de anélkül hogy járnék vele (mert én szeretem és ha ő is szeret)csak összejárogatnánk, egy kis ölelés , csók stb...-> csak ennyi lenne , és amikor el jön az idő akk már azt is kimondjuk hogy járunk. az túl "k*rvás2 lenne egy lányhoz , vagy ebben az esetben ez is elfogadható?
2009. jún. 23. 21:10
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fiú röhögne egyet a markába, hogy nem jártok azaz nem vagytok kapcsolatban mégis kedvére tapizhat csókolgathat mindemellett persze más lányokkal is ugyanezt teheti mert nem jártok... Nem ajánlom, hogy ezt tedd, de persze barátok lehettek, és elmehettek együtt mozizni stb.


Viszont egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy te csak azért szeretnél fiút mert ez a divat és trendi. Ha komolyan szerelmes lennél és normális kapcsolatra vágynál ilyenek meg se fordulnának a fejedben.

2009. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
na várj csak falun élsz vagy városban?
2009. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
szeretem a fiút csak annyira hiányzik , és anyám nem engedi hogy járja vele...és nagyon szar hogy nem beszélek vele így meg semmi...am faluban lakunk
2009. jún. 24. 09:31
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is 14 évesen kezdtem el pasizni. Anyukádnak ehhez semmi köze. Nem ő fogja látni, hogy mikor értél meg hozzá, hanem te fogod érezni. És azt is tartsd szem előtt, hogy anyukád addig visszafogna, ameddig csak lehet. :) Mert félt. Nekem anyum nem nagyon tudott az ilyen dolgaimról, és most ne nagyon avatom be. Ha kérdez kérdez, magamtól meg úgyse mondom. Magánügy ugyanis. :) L/15
2009. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg úgy érzed h nem csak olyan hébe-hóba pasi lenne hanem akivel úgy jól járnál és úgy nem csak 1 hónapig hanem mondjuk több ideig akkor tényleg mutasd be nekem bejött.;) 14/L
2009. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
én 12 vagyok,de már most szeretnék pasit.a legtöbb lánynak már 13 évesen van pasija vagy "nagyon jó barátja".ha anyukád nem érti meg,magyarázd el neki,hogy előbb-utóbb úgyis lesz valakid,mért ne kezdhetnéd el most?szorítok!!!:)
2009. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok és 1 hónapja van egy barátom.

feljár hozzánk igaz én csak apummal élek, de jól megértik egymást. amugy a srác 16 éves de apámat ez nem zavarja mert megbízik bennem hogy nem akarok semmi ''olyat ''


Amugy szerintem meg mond el anyudnak hogy ez a 14-15 éves lányoknál természetes hogy van barátjuk :D

2009. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!